Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Ділові подарунки: що можна підносити, а що ні?

Ділові подарунки: що можна підносити, а що ні?

Робочі відносини в колективі дуже делікатні, так як ніби Ви й проводите більшу частину часу разом, але потрібно тримати дистанцію. Це також проявляється і під час будь-яких свят або спільних торжеств. Я маю на увазі, що дуже важко підібрати подарунок співробітнику, так як він повинен одночасно бути підібраним для конкретної людини, але і не бути занадто інтимним.

У діловому світі навіть існує класифікація подарунків, які доречні для привітання колег по роботі. До них відносяться промо-сувеніри, подарунки співробітникам (можна замовити індивідуальне виготовлення нагород за певні заслуги в роботі), а також є категорія подарунків для ділових партнерів. Давайте обговоримо кожну з категорій і запам'ятаємо, що і в яких випадках можна підносити в якості подарунка або сувеніра.

Подарунки першої категорії - промо-сувеніри - найчастіше використовуються під час проведення рекламних акцій з метою залучення нових клієнтів і партнерів. Дуже важливо, щоб рекламна продукція була високої якості, так як у Ваших потенційних клієнтів може скластися упереджена думка про якість продукції (послуг) Вашої компанії. Також важливим моментом є креативний підхід до виготовлення подібних виробів. Природно, щось нове і незвичайне приверне більшу увагу людей, ніж звичайна авторучка з логотипом компанії. Але, в той же час, ще один важливий момент - корисність сувенірного вироби. Якщо взяти ту ж ручку - вона буде використовуватися набагато частіше і, відповідно, частіше потраплятиме на очі логотип, ніж прапорець, який людина десь покладе і забуде. До речі, до даного типу продукції можна віднести і виготовлення кубків з логотипом компанії, але, в більшості випадків, їх замовляють для нагородження співробітників компанії за особливі досягнення і заслуги.

Друга категорія - подарунки для ділових партнерів. До вибору подібних сувенірів потрібно підходити дуже серйозно, так як він повинен бути коректним, що запам'ятовується, стриманим. Якщо Ви виберете щось цікаве і оригінальне, такий подарунок запам'ятається ще більше, але не переборщіть. Добре, якщо Вас запам'ятають творчою та креативною компанією, а не настирливою.

Категорія подарунків для співробітників все поповнюється і поповнюється, тому тут Ви зможете розгулятися: органайзери, авторучки, калькулятори, канцелярське приладдя, годинник, брелоки, запальнички тощо. Сьогодні найбільш затребуваним робочим інструментом є комп'ютер, тому і подарунки для співробітників можуть бути подібної тематики: міні-лампочки для підсвічування клавіатури, килимок-блокнот з відривним блоком, міні-пилосос для комп'ютера, також можна запропонувати ручки з вбудованою флеш-пам'яттю (диктофоном, радіо, годинами, з гелієвими пісочного годинника і т. п.). Якщо Ви хочете піднести щось, що буде символізувати те, чим займається компанія, а також можна піднести м'яку іграшку з логотипом компанії.