Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Лазерне гравірування на шкірі

В цій категорії немає товарів.

Показано 0 по 0 з 0 (Всього сторінок 0)
vizinform

vizinform

vizinform

Лазерне гравірування на шкірі або шкірозаміннику

Лазерне гравірування на шкірі

Лазерне гравірування в Києві на шкірі по макету замовника

vizinform

vizinform

vizinform

Лазерне гравірування на шкіряному ошийнику

Лазерне гравірування на шкірі
(на подарунках, сумках, гаманцях, портмоне, визитницах, блокнотах ...)

Лазерне гравірування на шкірі або на кожзамі з фарбуванням

vizinform

vizinform


Лазерне гравірування в Києві на шкірі

Лазерне гравірування на шкірі

Лазерне та фрезерне гравірування - на сьогоднішній день найпоширеніші методи нанесення графічного або інформаційного матеріалу на вироби з акрилу, двошарового гравірувального пластика, на метал і всі типи скла (звичайне, оргскло, дзеркало), навіть на дерево і шкіру. Завдяки цим методам можна швидко, легко і не затратно забрендувати практично будь-який виріб, створювати інформаційні та рекламні щити, сувенірну, корпоративну, подарункову і пам'ятну продукцію. Відмінності технологій лазерного та фрезерного гравіювання не позначаються на якості кінцевого результату.

Лазерне гравіювання - це нанесення зображення або тексту за допомогою лазерного променя. Отримані зображення точні, привабливо виглядають і довговічні.

Фрезерне гравірування - механічна обробка матеріалу за допомогою фрези або гравера. Цей метод обробки матеріалів також дозволяє наносити різні візерунки, малюнки, гравірування і порізка тексту як в 2D, так і в 3D, тобто об'ємні фігури.

Ми застосовуємо обидва методи однаково успішно, але остаточний вибір завжди залежить від побажань замовника і специфіки створюваного вироби.