Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Лазерне гравірування на шкірі

В цій категорії немає товарів.
Лазерне гравірування на шкірі або шкірозаміннику

Лазерне гравірування на шкірі

Лазерне гравірування в Києві на шкірі по макету замовника
Лазерне гравірування на шкіряному ошийнику

Лазерне гравірування на шкірі
(на подарунках, сумках, гаманцях, портмоне, визитницах, блокнотах ...)

Лазерне гравірування на шкірі або на кожзамі з фарбуванням
Лазерне гравірування в Києві на шкірі

Лазерне гравірування на шкірі

Лазерне та фрезерне гравірування - на сьогоднішній день найпоширеніші методи нанесення графічного або інформаційного матеріалу на вироби з акрилу, двошарового гравірувального пластика, на метал і всі типи скла (звичайне, оргскло, дзеркало), навіть на дерево і шкіру. Завдяки цим методам можна швидко, легко і не затратно забрендувати практично будь-який виріб, створювати інформаційні та рекламні щити, сувенірну, корпоративну, подарункову і пам'ятну продукцію. Відмінності технологій лазерного та фрезерного гравіювання не позначаються на якості кінцевого результату.

Лазерне гравіювання - це нанесення зображення або тексту за допомогою лазерного променя. Отримані зображення точні, привабливо виглядають і довговічні.

Фрезерне гравірування - механічна обробка матеріалу за допомогою фрези або гравера. Цей метод обробки матеріалів також дозволяє наносити різні візерунки, малюнки, гравірування і порізка тексту як в 2D, так і в 3D, тобто об'ємні фігури.

Ми застосовуємо обидва методи однаково успішно, але остаточний вибір завжди залежить від побажань замовника і специфіки створюваного вироби.