Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Табличка скляна "ІРІС Фарм"

rating
  • Артикул:Таблички стеклянные

Табличка скляна "ІРІС Фарм"

Чим більше солідна компанія і респектабельна, тим менше їй необхідна нав'язлива реклама і надлишкова інформація про себе. Саме тому компанія «ІРІС Фарм» при замовленні у нас скляної таблички зажадала нанести на неї тільки свою назву, виконану в корпоративному забарвлені. Що ми з радістю і зробили.

В результаті зовнішній вигляд таблички вийшов дуже солідним і респектабельним, і це при мінімальних візуальних рішеннях.

Подібну скляну табличку можна повісити як всередині офісного центру, так і перед входом в окремо розташований офісний центр. Всі матеріали, які використовувалися при виготовленні даної таблички - декоративне сатинове скло, кольорова самоклеюча плівка, хромовані дистанційні елементи кріплення - стійкі до негативного впливу навколишнього середовища.

Тому наша табличка найтриваліше збереже свій привабливий зовнішній вигляд. До речі, її елементи кріплення влаштовані таким чином, що саму табличку ви зможете багато разів знімати і перевішувати на нове місце, і це ніяк не позначиться на стабільності і якості кріплення.

Замовте і ви у нас скляну табличку за оригінальним дизайн-проектом як для застосування її всередині офісу, так і зовні.
Замовити виготовлення таблички склянної "ІРІС Фарм" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший