Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Табличка скляна "Dok Marli"

rating
  • Артикул:Таблички стеклянные

Табличка скляна "Dok Marli"

Дана скляна табличка є прекрасним зразком мінімалізму, коли за рахунок тільки однієї назви створюється яскравий, що привертає до себе увагу арт-об'єкт. І ми вдячні компанії Dok Marli за те, що тепер у нас є досвід роботи і в такій стилістиці.

В якості основи для таблички ми взяли декоративне сатинове (матове) скло. Головною її перевагою є ефект напівпрозорості, завдяки чому відсікається фоновий колір стіни. У нашому випадку сатиновая скляна табличка відсікла рожевий фон стіни, зробивши яскраво червоний напис добре помітним навіть з великої відстані. Настільки ж добре сатинова скло відсікає і білий фон.

Тому у наших скляних табличок немає ніяких обмежень щодо того, на яку стіну їх вішати, в т.ч., і через їх невелику вагу, який легко витримає навіть гіпсокартонна перегородка.

В нашій табличці ми використали у вигляді кріплення - хромоване дистанційне кріплення з відривом від стіни.

Також ви можете повісити нашу скляну табличку не тільки всередині приміщення, але і на фасаді будівлі. Всі матеріали, з яких вона виготовлена, стійкі до негативного впливу навколишнього середовища.

Нарешті, ще одна перевага, якою ви можете скористатися. Це - вигідна ціна, по якій ми виготовимо за оригінальним дизайн-проектом для вас скляну вивіску.


Замовити виготовлення таблички склянної "Dok Marli" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший