Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Табличка скляна "Eurojuris"

rating
  • Артикул:Таблички стеклянные

Табличка скляна "Eurojuris"

Дана скляна табличка є хорошим прикладом того, що навіть для юридичної компанії, яка працює виключно з сухими фактами і нудними матеріями юриспруденції, можна створити яскраву, що приваблює до себе увагу вивіску.

Закони реклами і маркетингу настільки ж невблаганні, як і юридичні закони. Хочеш бути на вершині? Залучай до себе увагу. І як ви самі можете переконатися, це легко зробити з нашою допомогою. Причому, по дуже демократичним розцінками.

Якщо повернуться до таблички юридичної компанії Eurojuris, то нам вдалося зробити її логотип центром уваги. Поєднання небесного-блакитного кольору останнього і декоративного сатинового скла обов'язково приверне до себе погляди відвідувачів офісного центру.

При цьому нашу скляну табличку можна повісити на стіну, пофарбовану в абсолютно будь-який колір. Матове скло таблички на декоративних хромованих відривах відсікає основний колір стіни, роблячи табличку добре помітною і помітною навіть на великій відстані.

До речі, саме з цієї причини ви можете використовувати нашу скляну табличку як рекламно-інформаційну перед входом в окремо розташований офіс.


Замовити виготовлення таблички склянної "Eurojuris" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший