Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Щит інформаційний, назва вулиці, вивіска фасадна

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Щит інформаційний, назва вулиці, вивіска фасадна

Для підприємств і організацій, розташованих на огородженій власної території, ми пропонуємо комплексне рішення:

• Великий рекламний щит, на якому буде нанесена актуальна інформація про вашу організацію або підприємстві;
• Фасадна вивіска з назвою і логотипом вашої організації або підприємства;
• Велика інформаційна табличка з назвою вулиці і номером будинку.

Таке комплексне рішення актуально для підприємств і організацій, розташованих в промислових зонах та на околицях міст. На тлі нескінченно тягнущихся сірих бетонних парканів промзони наші рекламно-інформаційні вивіски будуть виглядати яскравим стороннім об'єктом, які обов'язково привернуть до себе увагу проїжджаючих автомобілістів. Крім того, наші рекламно-інформаційні щити дозволять вашим клієнтам швидше знайти вас.

І найголовніше, весь цей рекламно-інформаційний комплекс ви можете замовити у нас за самою вигідною вартістю. І ця приваблива вартість пояснюється досить просто: ми використовували при виготовленні рекламно-інформаційних вивісок та щитів недорогі, але якісні і довговічні матеріали. Так, в якості основи вивісок і щитів ми використовували пластик, а написи ми виготовили з самоклеючьої плівки.


Замовити виготовлення щитів інформаційних, назв вулиць, вивісоа фасадних в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший