Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска будівельної компанії "Сегал і К"

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска будівельної компанії "Сегал і К"

Ми виготовляємо фасадні вивіски як державним установам, так і приватним компаніям. І якщо в першому випадку нам доводиться дотримуватися загальноприйнятих стандартів, то при виготовленні вивісок для приватних компаній ніяких обмежень немає.

І фасадна вивіска для будівельної компанії «Сегал і К» - це відмінний приклад того, як за відносно невеликі гроші ви зможете отримати якісну, яскраву, що приваблює до себе уваги вивіску.

В якості основи вивіски був узятий ПВХ пластик, заклеєний сріблястою фонової плівкою. Чому ми вибрали в якості основи саме цей колір? Тому що, по-перше, вивіска буде повішена на стіну темного кольору, а по-друге, білий колір ми порахували занадто банальним. Крім того, сріблястий колір буде добре помітний навіть на абсолютно білій стіні.

Сама назву компанії і її логотип ми порізали на плоттері з кольорової самоклеючьої плівки. Тут ми ще раз хочемо підкреслити, що наші технічні можливості дозволяють нам виготовляти кольорові написи, торговельні логотипи і малюнки будь-якої складності.

Ця вивіска не потребує додаткового захисту від дощу і снігу. В цілому, це дуже проста і тому недорога конструкція, яка, тим не менш, відрізняється великою надійністю і довговічністю.


Замовити виготовлення вивіска будівельної компанії "Сегал і К" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший