Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска фасадна з розкладом роботи Bebio

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска фасадна з розкладом роботи Bebio

Хороша фасадна вивіска повинна одночасно і інформувати, і рекламувати заклад. І саме таку вивіску нам вдалося створити для мережі ресторанів і магазинів органічних продуктів Bebio.

Більш того, нам вдалося її зробити яскравою, що привертає до себе увагу і запам'ятовується.

Як нам це вдалося?

По-перше, правильний підбір кольорів. Поєднання зеленого з білим - це завжди асоціації з природою, здоров'ям і позитивом, що дуже близько з головним посилом замовника - здорове, смачне і натуральне харчування.

По-друге, правильна компоновка вибраних кольорів. Смугастість взагалі завжди привертає до себе увагу. Це «вшиті» у нас на рівні інстинктів, адже багато небезпечних комах - ті ж бджоли або оси - вибрали смугасте забарвлення саме для залучення до себе уваги.

По-третє, правильне розміщення на вивісці інформації. В даному випадку вивіска для замовника була вторинним засобом інформування відвідувачів і потенційних клієнтів. Основним рекламним інструментом для замовника була велика вивіска над закладом, фасадна вивіска ж повинна їх проінформувати тільки про режим роботи.

І послідовні контрастні написи - біле на зеленому і темно-зелене на білому - виконали це завдання на відмінно.


Замовити виготовлення вивіски фасадної з розкладом роботи Bebio в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Основа
Металевий профіль
Інформація
Поклейка самоклеючьою плівкою

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший