Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска на ланцюгах

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска на ланцюгах

Компанія «Візінформ» пропонує виготовити двосторонню пластикову вивіску на ланцюгах.

Оригінальність, що привертає до себе увагу.

Її оригінальність полягає не стільки в яскравості рекламного повідомлення, скільки в незвичайності самої її форми. Головна особливість нашої вивіски полягає в способі кріплення яке утримує її - парі металевих кронштейнів. Це - ланцюги. Сьогодні це рідкісний, навіть антикварний спосіб кріплення, а тому він обов'язково приверне до себе увагу перехожих.

А це головна і основна функція будь-яких вивісок - залучати до себе увагу перехожих. Тому встановивши її на торець будівлі перед входом в ваш магазин, кафе, бутик, салон зв'язку або перукарню ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що вивіску і, отже, назву вашого закладу перехожі обов'язково запам'ятають і легко згадають при необхідності.

Виняткова надійність і довговічність

У будь-який вивіски або рекламного банера є один технічний недолік - парусність. Багато рекламщиків вважають, що для того, щоб рекламний щит або вивіску помітили, її необхідно робити максимально великою.

Але чим більше вивіска, тим більше її парусність, а чим більше парусність, тим більше металу необхідно використовувати для її зміцнення, що неминуче призводить до подорожчання її вартості.

Наша вивіска на ланцюгах привертає до себе не розмірами, а своєю незвичайною формою. Тому ми змогли зробити її досить компактною і з невеликим коефіцієнтом парусності.

Пара металевих кронштейнів кріпляться до стіни за допомогою чотирьох товстих болтів. Не менш товсті і міцні ланки ланцюга. Вони легко витримають динамічні удари, які можуть виникнути при різких поривах вітру, від яких вивіска буде смикатися вперед і назад. Штирькове ж кріплення вивіски до ланцюгів не дозволить її полотну тріснути через зазначених динамічних поривів.

Тому ми з усією відповідальністю заявляємо: наша вивіска прослужить вам вірою і правдою не один рік, і при цьому вона не втратить своєї привабливості та оригінальності.


Вивіска рекламна двостороння, виконана у вигляді пластикового короба товщиною 50 мм для торцевого розміщення на будівлі. Для кріплення вивіски були зварені два металевих кронштейна - верху і в низу. Вивіска закріплена на кронштейнах за допомогою ланцюгів. Вивіска виконана з чорного пластику з двох шарів. Основа у вигляді глухого короба, лицьова частина - прорізаний наскрізь пластик у вигляді фірмової назви організації з подальшим обклеюванням короба зеленою плівкою.

Виріб
Вивіска Рекламна двостороння.
Матеріал
Пластик Виконана у вигляді пластикового короба товщиною 50 мм для торцевого розміщення на будівлі. Вивіска виконана з чорного пластику з двох шарів. Основа у вигляді глухого короба, лицьова частина - прорізаний наскрізь пластик у вигляді фірмової назви організації з подальшим обклеюванням короба зеленою плівкою.
Кріплення
Вивіски Для кріплення вивіски були зварені два металевих кронштейна - верху і в низу. Вивіска закріплена на кронштейнах за допомогою ланцюгів.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший