Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска з назвою організації

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска з назвою організації

Головною складністю при виготовленні фасадних вивісок для державних установ є багатослівність їх повних назв. Через них у наших дизайнерів виникають досить серйозні складнощі з підбором розмірності шрифтів і оптимальним розташуванням самих назв. Плюс до всього іншого слід ще й розмістити в самому верху вивіски Герб України.

Так ви бачите, нашим дизайнерам вдалося домогтися максимально зручним для читання розташування тексту на вивіски, дотримавшись усіх формальні вимоги, що пред'являються до фасадних вивісок для державних установ.

Але якщо ви не обмежені ніякими вимогами, ми готові запропонувати вам величезний спектр рішень не тільки по візуального оформлення вивіски, але і по вибору матеріалів, з яких та буде виготовлена.

Так, наприклад, дану вивіску ми виготовили на основі 10-міліметрового листа пластику, але, якщо на те буде ваше бажання, ми вивіску для вас виготовимо з кольорового акрилу або композитного матеріалу.

Так само немає абсолютно ніяких обмежень по колірних рішеннях і складності зображення, нанесеного на вивіску. Для цих цілей ми застосовуємо кольорову самоклеючу плівку, яку на потрібні розміри і форми розрізає сучасний високоточний плоттер.


Замовити виготовлення вивіски з назвою організації в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший