Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Вивіска фасадна з назвою суда

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески
Минимальная сумма заказа 500 грн.

Вивіска фасадна з назвою суда

Фасадну вивіску, яку ми виготовили для Печерського суду, можна назвати універсальним варіантом, оскільки вона відрізняється недорогою ціною, високою якістю виготовлення і широкими можливостями як по оформленню, так і за вибором матеріалів.

Так, зокрема, коричнева підкладка в даному випадку виготовлена ​​з пластику, як самого бюджетного варіанту, але при необхідності її можна виготовити з алюмінієвого композиту.

Так само відсутні будь-які обмеження щодо вибору матеріалу і кольору основи під саму вивіску. В даному випадку замовник вибрав золотистий колір, але для державних установ ми також використовуємо підкладки небесно-блакитного і сонячно-жовтого кольору.

Для додання необхідного кольору ми використовуємо кольорову самоклеючу плівку або ж, правда, це більш дорогий варіант, кольоровий акрил або композит.

За допомогою все тієї ж самоклеящейся плівки ми виготовляємо на плоттері всі інформаційні написи і кольорові зображення, в даному випадку - герб України. Хоча наші можливості дозволяють виготовити торговий логотип будь-якої складності.

Тому якщо вам необхідна недорога, але якісна і яскрава фасадна вивіска, її слід замовляти тільки в компанії «Визинформ».


Замовити виготовлення вивіски фасадної з назвою суда в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044 -592-14-66. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший