Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска пластикова SunHolidays

rating
  • Артикул:Фасадные и рекламные вывески

Вивіска пластикова SunHolidays

Головне завдання, яке ми перед собою ставимо при виготовленні фасадних вивісок для комерційних організацій, - це зробити їх максимально яскравими і такими, що запам'ятовуються, щоб вони завжди привертали до себе погляди перехожих. І це завдання стає особливо актуальним, якщо мова заходить, як в даному випадку, про туристичу агенцію.

Ми не стали робити вивіску занадто яскравою, оскільки через велику кількість кольорів перехожим буде занадто складно зчитувати текстову інформацію на вивісці. Тому ми зупинили свій вибір на сріблясто-блакитному відтінку. По-перше, це холодний колір, на якому добре помітна будь-яка друкована інформація, а по-друге, він буде добре контрастувати як зі світлим, так і темним фоном фасаду.

Колір шрифту ми вибрали трохи темніше основного фону, тому що нам так зручніше читати текст. Наші очі звично вихоплюють літери, які пофарбовані більш темним кольором, ніж навколишній їх фон. Якщо ж ситуація зворотня - світлі букви на темному тлі, то нашій свідомості необхідно кілька секунд, щоб розпізнати літери і адаптуватися до такого незвичайного формату читання.

Подбали ми і про яскраві «маячки», які привертають до себе погляди перехожих, завдяки чому фасадна вивіска стала помітною і добре читаємою.


Замовити виготовлення вивіски пластикової SunHolidays в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронy пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший