Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Друк банерів

Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Друк банерів

Банер - це недорогий, але досить ефективний і широко поширений вид рекламної продукції. Він являє собою великий плакат, нанесений на спеціальній банерній тканині, яка натягується на металевий каркас. Друк банерів є однією з найвідповідальнішою роботою у виготовленні реклами. Таку послугу пропонує і київська майстерня «Візінформ», що займається виготовленням вивісок, інформаційних щитів і логотипів. Сьогодні для нанесення рекламно-інформаційного зображення на банер використовується метод широкоформатного повнокольорового друку, що дозволяє отримати яскраву картинку з високою роздільною здатністю, яку можна розміщувати як в приміщенні (наприклад, всередині торгових центрів), так і на вулиці для зовнішньої реклами.

Основні види тканини для рекламних банерів

Найпоширенішим матеріалом для виготовлення рекламних банерів є армована банерна ПВХ-тканина - міцний матеріал, основу якого складає армована сітка з поліестеру, залита пластифікованим полівінілхлоридом. Друк на такий тканини відрізняється:

  • високою чіткістю зображення;
  • стійкістю до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища;
  • тривалим терміном експлуатації (зображення, нанесене на таку тканину, зберігає насиченість і колір протягом 3 років при зовнішньої експлуатації).

Для друку рекламних банерів сьогодні використовується кілька різновидів банерній тканині, включаючи:

  • непрозору ПВХ-тканину, яка застосовується для виробництва рекламних вивісок, які передбачають тільки природне освітлення і зовнішнє підсвічування в нічний час;
  • світлорозсіювальну напівпрозору банерну тканину, яка застосовується для виготовлення банерів, використовуваних в конструкціях з внутрішньою підсвіткою (короб);
  • тканина світлоблокуюча, яка використовуєтьс для друку на банері рекламного зображення з обох сторін;
  • банерну сітку, призначену для друку плакатів особливо великого формату. Завдяки перфорованої структурі, вона має легку вагу і добре витримує вітрові навантаження.

Використовується сітка для виготовлення і друку банерів для декорацій, брандмауерів або маскування ремонтованих фасадів будівель.

Друк банерів на замовлення в Києві в компанії «Візінформ»

Наша компанія пропонує виготовлення рекламних банерів в Києві за найбільш вигідною ціною на українському ринку. Наші конкурентні переваги:

  • багаторічний досвід у виробництві будь-яких видів реклами;
  • оснащеність найсучаснішим друкарським обладнанням;
  • використання інноваційних технологій і новітніх світових досягнень в області створення рекламної продукції. Ми є учасниками багатьох міжнародних виставок, де обмінюємося досвідом з іноземними колегами.

Хочете замовити рекламний банер недорого в Києві або іншому місті України? Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами! Ми здійснюємо швидку доставку замовлення в будь-який регіон нашої країни.