Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Банер з назвою магазину

rating
  • Артикул:Вывески на баннерной ткани

Якщо людину зустрічають по одягу, то магазин - по його вивісці. Більш того, для невеликого магазинчика, салону краси і т.і. вивіска виявляється, фактично, єдиним способом реклами.

А тому вивіска повинна бути максимально яскравою, оригінальною і повинна запам'ятовуватись. І таку вивіску ви можете замовити в компанії «Візінформ».

Ми виготовили вивіску з легкої банерної тканини. Цей матеріал володіє масою достоїнств і вигод:

1. Стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища (дощ, сніг, морози, агресивних речовин, присутніх в міському повітрі і т.і.). Тому ми відповідально вам гарантуємо: наша вивіска прослужить вам дуже довго, не втративши свого яскравого і привабливого зовнішнього вигляду.

2. Легкість механічної обробки. Наші технічні можливості дозволяють виготовити вивіску абсолютно в будь-якій формі. Також ми своїх замовників не обмежуємо у виборі кольорового рішення для своїх вивісок.

3. Простота монтажу. Наша вивіска може бути встановлена безпосередньо на фасад будівлі або на козирок перед входом, в т.ч., якщо даний козирок виготовлений з легких композитних матеріалів.

Дизайн майбутньої вивіски ви можете вислати нам на електронyу пошту або ж довіритися професіоналізму наших дизайнерів. В останньому випадку вивіска відправиться у виробництво тільки після того, як ви затвердите її зовнішній вигляд.

Замовте у нас кольорову і оригінальну вивіску, зробіть фасад свого магазину по-справжньому яскравим і незабутнім!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший