Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Акрилова вивіска, розклад роботи

rating
  • Артикул:Вывески с объемными буквами
Минимальная сумма заказа 500 грн.

Акрилова вивіска, розклад роботи

Кожна поважна установа повинна мати солідну вивіску яка інформує відвідувачів про розклад своєї роботи. І таку вивіску вам пропонує замовити і встановити компанія «Визинформ».

Переваги придбання даної вивіски:

1. Спокійний, стилістично витриманий і грунтовний зовнішній вигляд вивіски. При цьому ви абсолютно не обмежені у виборі її кольорового оформлення. Будь-які кольори і відтінки на ваш смак!
2. На вивіску крім текстової інформації ми можемо нанести Герб України та / або логотип вашої організації. Природньо, ви можете самі визначити розмір і шрифт текстової інформації.
3. Для виготовлення вивіски ми застосовуємо високоякісний акрил, стійкий до дії вологи і перепадів температури.
4. Текст до поверхні вивіски кріпиться за допомогою спеціального клею, який також дуже стійкий до несприятливих погодних факторів. Це забезпечує виняткову довговічність і самої вивіски, і її охайний зовнішній вигляд.
5. Сама вивіска дуже легка, а тому її можна монтувати абсолютно на будь-які фасадні поверхні - від важкого облицювального керамограніта до легких пластикових фасадних конструкцій.

Ну, і нарешті, ще одна перевага, якою володіє наша акрилова вивіска - це дуже вигідна вартість, яка включає в себе ще й дизайнерські роботи. Адже ви, напевно, захочете внести якісь зміни в зовнішній вигляд вивіски?

Для наших клієнтів по Україні Вашу покупку ми направимо через сервіс «Нової пошти», а для киян і жителів Київської області ми готові виїхати до замовника і встановити вивіску власними силами.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший