Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска - табличка з логотипом

rating
  • Артикул:Вывески с объемными буквами

Вивіска буде однаково солідно виглядати і на фасаді будівлі, і в коридорі офісного центру, і навіть на двері вашого кабінету.

Дизайн логотипу вашої компанії ви можете переслати нам по електронній пошті. Далі ми готуємо макет вивіски. Після того, як ви його затвердите, ми виготовимо табличку протягом 3-7 робочих днів, а потім можемо встановити її у вас або ви можете забрати табличку у нас в офісі.

У чому головна перевага виготовлення в нашій компанії вивіски з логотипом? Звичайно ж, в дуже привабливою вартості замовлення, яка ніяк не в'яжеться з солідним і грунтовним зовнішнім виглядом вивіски-таблички.

На акрилову основу ми закріпили логотип компанії. Він також виготовлений з акрилу, тільки вже кольорового - синього. Наші технологічні можливості дозволяють виготовляти логотип будь-якої складності. Логотип до акрилової основі кріпиться за допомогою спеціалізованого клею.

Її основа - це металізований акрил: матеріал має в структурі сріблястий колір. Таке рішення створило оригінальний, навіть футуристичний зовнішній вигляд. Крім того, легка вага вивіски дозволяє її повісити і на стіну, і на двері, і навіть на фасад будівлі. Адже наша акрилова вивіска абсолютно не сприйнятлива до негативних природних факторів.

Саме в такому британському стилі ми пропонуємо замовити у нас вивіску-табличку, на якій буде розміщенно логотип вашої компанії.

І це виразилося в особливості британського стилю - підкреслена скромність, грунтовність і ідеальний смак, який виявляється навіть в дрібницях.

Британські аристократи знали толк в скромності. Навіщо хизуватися пишністю оздоблення, якщо твій рід сягає корінням часів хрестових походів Річарда Левове Серце? Однак ця скромність не благає ні смак, ні характер британського лорда.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший