Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіска скляна, сатинова "Sojam"

rating
  • Артикул:Вывески стеклянные

Вивіска скляна, сатинова "Sojam"

Пропонуємо вашій увазі вивіску, виготовлену на основі сатинового (різновид матового) скла.

Найкраще місце для встановлення перед входом в офіс фірми, розташованому в великому офісному центрі.

Чому ми вважаємо саме таке розміщення вивіски найбільш оптимальним?

Вона чітко і однозначно дає відвідувачу зрозуміти, що мета його візиту, а саме ваша компанія, розташована за цими дверима. Для цього на вивісці був розміщений логотип компанії і крупно вказано її назву.

Будь-яка інша інформація, як, наприклад, години роботи компанії, - це вже зайва інформація, оскільки в компанії, розташовані в офісних центрах, відвідувачі приходять за попередньою домовленістю.

Інша справа, що їм доводиться довго розтлумачувати, як знайти потрібний кабінет, особливо, якщо на поверсі коридорного типу розташоване з десяток офісів. І в цьому вам допоможе наша вивіска.

Завдяки матовості скла нашу вивіску можна повісити на стіну будь-якого кольору. Вона не буде конфліктувати і зливатися навіть з абсолютно білою стіною. А її легка вага дозволяє повісити вивіску навіть на гіпсокартонні перегородки. Ми гарантуємо вам високу якість виготовлення як самої вивіски, так і її кріпильних елементів.


Замовити виготовлення вивіски скляної, сатинової "Sojam" в майстерні «Визинформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронну пошту ([email protected]) або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-785-18-18 ) або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший