Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Нестандартні нагородні дипломи

Нестандартні нагородні дипломи

До пам'ятних дат, презентацій, різноманітних нагороджень прийнято вручати поліграфічні вироби. Це можуть бути грамоти, сертифікати та ін. Дуже багато і солідно виглядають дипломи на металі. Вони не тільки мають відмінний зовнішній вигляд, але і більш практичні, так як людині, якій Ви його піднесете, не потрібно буде самостійно його оформляти, носити в багетну майстерню, Ви піднесете йому готові подарунок, йому потрібно буде тільки повісити її на стінку або поставити на столі. У чому ж особливість таких виробів?

Для сертифікатів або будь-яких інших макетів з високою роздільною здатністю (фотографій, геральдичних гербів, бейджів, підписів і т. д.), Які потрібно нанести на металеву основу, використовують технологію Гравертон. В основі цієї технології лежить принцип сублімації, тобто проникнення фарби - в пори пластини. Ця технологія вже давно поставлена ​​на процес, тому Ви легко можете замовити дипломи, виготовлення яких відбувається на металі. Завдяки сучасним тенденціям поліграфії в поєднанні з фантазіями замовника і умінням дизайнера виходить майстерна і стильна продукція. Якщо Вам необхідно замовити подібні вироби, зверніться до справжніх фахівців, які вирішать Ваші проблеми.

Металеві поліграфічні вироби мають свої переваги перед нанесенням іншого виду. По-перше, вони не вимагають додаткового шару покриття: вироби і так надійно захищене від зовнішніх факторів, які можуть його пошкодити: металева пластина вже має свій лак, тобто зображення знаходиться всередині шару сублимационного лаку. По-друге, виріб не піддається окисленню і корозії. Також такі вироби не потребують спеціального догляду, досить буде просто зняти пил і все.

Відмінною рисою металевих поліграфічних виробів є висока якість нанесення зображення, так як спосіб дозволяє абсолютно точно передати півтони і високу роздільну здатність картинки. Ще одна чимало важлива характеристика - швидкість нанесення зображення, цей процес займає не більше години. Абсолютно всі процеси регулюються комп'ютером: температура термопреса, друк макета і термоперенос макета на пластину.

Якщо Ви хочете замовити подібні вироби, Ви зробили правильний вибір. Вони мають масу переваг перед іншими способами друку, виглядають богатше, а також практичні у використанні. Людина, якій Ви піднесете подібний презент точно залишиться задоволеною. До того ж, в залежності від побажань клієнта, виріб можна оформити на підкладку з дерева або укласти в рамку.

Сертифікати та дипломи є одними з найпоширеніших видів нагородної продукції. З їх допомогою можна виділити заслуги своїх співробітників. До того ж, ці вироби можна підносити не тільки Вашим колегам, а й клієнтам або партнерам. Дуже часто замовники просять виготовити на металі різноманітну іміджеву продукцію, яка повноцінно може доповнити фірмовий стиль компанії.