Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Подяка в національний день молитви

rating
  • Артикул:Дипломы, поздравления

Яскравим особистостям - яскраві нагороди!

Нам потрібно визнання, нам потрібні нагороди, хоч часто ми і стверджуємо зворотне. Але наскільки нам потрібно з боку нашого оточення, настільки ж нам потрібно знати, що це визнання щире.

Згадайте свої почуття, коли вам в школі вручали за успіхи в навчанні типові грамоти, пачками роздруковані на кольоровому принтері. Ми відчували все, що завгодно, але тільки не щиру радість від вручається нагороди.

Якщо ви бажаєте відзначити своїх кращих співробітників, хочете підкреслити важливість роботи з партнерами і клієнтами, подякувати слухачів за участь в бізнес-семінарах і конференціях, і при цьому не хочете їх образити своїм формалізмом, значить, замовте в компанії «Візінформ» ексклюзивні дипломи та сертифікати.


Новий погляд на виготовлення дипломів і сертифікатів

Здавалося б, що можна привнести нового в виготовленні дипломів ?! Але дизайнерам компанії «Візінформ» вдалося знайти цікаве і інноваційне рішення. У них дипломи - двошарові!

Перший шар - це підкладка з натурального дерева. Ніяких штучних МДФ або ДСП, тільки натуральний ясен благородного темного кольору. Чому обрано саме темне забарвлення? Тому що в переважній своїй більшості український офісний ремонт забарвлює стіни в стерильну білизну або в дуже світлі тони. Тому темна підкладка обов'язково приверне до себе увагу колірним дисонансом з білим забарвленням стін.

Крім того, підкладка є ще й основою для кольорового акрилового логотипу компанії - вашої або партнерської, тієї, кому ви вручаєте диплом.

Другий шар - це 6-міллітровое оргскло, торці якого відполіровані вручну. Саме на оргсклі і було викарбувано всю інформацію про те, кому, з якого приводу або за які заслуги був вручений даний конкретний диплом або сертифікат.

Причому, гравірування було проведене із зворотного боку скла. Тобто, з зовнішньої сторони оргскло залишиться ідеально рівним!

Текст може бути абсолютно будь-яким кольором, хоча, звичайно, перевага віддається світлій гаммі. Світлі букви будуть краще читатися на темному тлі підкладки. Важливі блоки, наприклад, ім'я лауреата нагороди, можна і слід виділяти яскравим кольором.

Краще визнання - ексклюзивний диплом

Двошарова конструкція диплома від компанії «Візінформ» пропонує безліч рішень по візуальному розмаїттю виготовляються моделей. Навіть якщо ви замовляєте партію однотипних дипломів для слухачів бізнес-семінарів, в них без проблеми можна внести невеликі зміни, завдяки яким всі дипломи отримають свої особливі і неповторні риси.

Хочете приємно здивувати своїх співробітників, партнерів або слухачів семінарів? Замовте для них іменні дипломи, і вони обов'язково займуть почесне місце в кабінеті керівника партнерської компанії або на столі вашого кращого співробітника!


Замовити виготовлення подяки в національний день молитви в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронну пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-030-70-75 (
) або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший