Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Приз скляний PS5 "MetLife"

rating

Приз скляний PS5 "MetLife"

Компанія «Візінформ» пропонує вам замовити виготовлення склянного приза «MetLife». Головна «фішка» саме цього призу - це наявність у верхній частині стели кола, на якому буде органічно виглядати, наприклад, логотип вашої компанії або пам'ятна дата з назвою заходу, до якого виготовляється даний приз.

Наші технологічні можливості дозволяють на це коло нанести зображення будь-якої складності. Головне, це правильна оцифровка і вибір оптимального вирішення. Але з цим завданням дизайнери нашої компанії впораються.

І, таким чином, ви отримаєте скляний приз «MetLife» з нанесеним вашим зображенням. Наш спосіб нанесення зображення - лазерне гравіювання.

При нанесенні зображення лазером скляна поверхня деформується в точці дотику лазерного пучка, завдяки чому скло втрачає свою прозорість, а отримане зображення набуває матовості. Таке зображення можна порівняти з чорно-білим малюнком грифелем або олівцем.

Якщо ви віддаєте перевагу кольоровим зображенням, тоді у вашому розпорядженні повнокольоровий друк на металі.

І, звичайно, обох випадках ви отримаєте виняткову точність будь-якого нанесенного зображення.

Зателефонуйте нам, замовте скляний приз «MetLife», скажіть нам, як ви його хочете прикрасити або передайте макет малюнка і в обговорені терміни ви заберете його, з нанесеним на поверхню замовленим зображенням у високій роздільній здатності і якості.

Приклад коробки з фанери для аналогічного призу.


Замовити виготовлення приз скляний PS5 "MetLife" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-030-70-75 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Матеріал
Скло 220х70х6 мм, 200х70х6 мм, 180х70х6 мм
Спосіб нанесення
Лазерне гравірування, УФ друк

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший