Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Приз скляний PS1 "Восьмигранник"

rating

   Приз скляний PS1 «Восьмигранник»

   Компанія «Визинформ» пропонує вам придбати приз скляний «Восьмигранник», який можна використовувати в якості нематеріальної мотивації свого персоналу або заохочення своїх партнерів або контрагентів.
   Приз «Восьмигранник» виготовлений зі скла і закріплений за допомогою клея на скляну основу.
   При покупці призу ви, як наш покупець, можете замовити текст, логотип, який буде нанесено на поверхню восьмигранника. Для його нанесення ми використовуємо технологію лазерного гравіювання або можете самі нанести інформацію за допомогою ультрафіолетового друку.
   Головною особливістю даних призів є практично повна відсутність будь-яких обмежень за форматом нанесеного на скляну поверхню призу написи або зображення. Природно, це може бути ім'я, прізвище та посада особи, якій буде вручений приз. Сюди ж ми можемо нанести логотип вашої компанії або вашої партнерської фірми. Зазначені написи і малюнки виконуються дуже швидко, часом, протягом одного дня. Головна затримка виникає, перш за все, з затвердженням дизайну зображення, яке буде нанесено на поверхню восьмикутного призу.
   Компактні розміри даного призу дозволяють його легко розмістити на робочому столі співробітника, на полиці в кабінеті керівника або поставити його на спеціальний стенд.

   Переваги та вигоди придбання скляного призу «
Восьмигранник»:
   1. Доступна вартість. Ми є безпосередніми виробниками даного призу, а тому ми пропонуємо вам вигідну і чесну ціну, без всяких посередницьких накруток.
   2. Це найпростіший, але, тим не менш, ефективний спосіб заохотити своїх співробітників або підкреслити повагу до своїх партнерів.
   3. Практично будь-яке відсутність обмежень по наносимому на скляну поверхню призу зображень і написів.


Замовити виготовлення призів скляних PS1 "Восьмигранник" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-030-70-75 або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Матеріал
Скло 190х200х8 мм, вага 975 г; 140х148х8 мм; 90х96х6 мм
Спосіб нанесення
Лазерне гравірування, УФ друк

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший