Майстерня по виготовленню логотипів, вивісок, інформаційних щитів
0 0

Приз скляний PS2 "Коло"

rating
  • Артикул:Стеклянные призы
Минимальная сумма заказа 500 грн.

Пріз скляний PS2 "Коло"

Компанія «Візінформ» пропонує вам придбати приз скляний «Коло». Його проста і лаконічна форма, тим не менш, таїть в собі безліч варіантів з оформлення або прикрашання його поверхні. Особливо, якщо врахувати наші можливості з нанесення на її поверхню різних написів і малюнків.

Для цих цілей ми застосовуємо технологію лазерного гравіювання або ви самі можете нанести інформацію методом ультрафіолетового друку. Лазерне гравірування виконується верстатом під керуванням ЧПУ, що гарантує виняткову точність нанесення малюнків і зображень. При лазерному гравіюванні з'являються напівпрозорі написи, які дуже добре видно в потоці світла.

Ультрафіолетовий друк наноситься спеціальним принтером за допомогою особливих чорнил, які тверднуть під впливом ультрафіолету. Перевага даної технології полягає в можливості нанесення на поверхню скляного призу різнокольорові написи і зображення.

Вибір зазначених технологій - лазерного гравіювання або УФ-друку, природно, залишається виключно за вами. Ми ж гарантуємо виняткову точність нанесення малюнка, напису або зображення.

Скляний приз - простий і ефективний спосіб заохочення

Наш скляний приз «Коло» - це найбільш простий і ефективний спосіб заохочення ваших співробітників. Його також можна використовувати в якості приємного, але необтяжливого подарунка для ваших партнерів по бізнесу.

А якщо враховувати невелику вартість нашого скляного призу, то його можна використовувати в якості нагороди для переможців в змаганнях, конкурсах або олімпіадах в школах або у вузах.

Відзначимо, що, хоча наш приз і виготовлений зі скла, він дуже міцний і довговічний. Тому він збереже пам'ять про яку-небудь знаменну подію на довгі і довгі роки.


Замовити виготовлення призів скляних PS2 "Коло" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-030-70-75 або 044-344-80-35. Дзвоніть прямо зараз!

Матеріал
Скло 260х250х10 мм, 205х198х8 мм, 150х146х6 мм.
Спосіб нанесення
Лазерне гравірування, УФ друк

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший