Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Визинформ

Порівняти товар (0)

Алфавіт з фанери

rating

Алфавіт з фанери різміром 460х460 ммВиготовлення розвиваючого алфавіту з фанери для діток. Така чудова штучка прекрасно розвиває моторику рук, а також допомагає вивчити всі літери українського алфавіту.На готовий виріб можна нанести додаткову інформа..

Брелок сувенірний "Binokl studio"

rating

Брелок сувенірний "Binokl studio"Брелок з молочного акрилу товщиною 3 мм.Нанесення інформації за допомогою лазерного гравіювання.На брелоку розташовується логотип компанії і її назва. Нанесення інформації так само може бити двостороннім. Брелок в так..

Брелок сувенірний "I Love You"

rating

Брелок сувенірний "I Love You"Брелок з прозорого акрилу товщиною 10 мм.Нанесення інформації за допомогою лазерного гравіювання.На брелоку може розташовуватися логотип компанії і її назва. Брелок в такому виконанні має високу якість і тривалий термін ..

Брелок сувенірний "Будиночок"

rating

Брелок сувенірний "Будиночок"Брелоки з чорного та прозорого акрилу товщиною 10 мм.Нанесення інформації за допомогою лазерної порізки.Брелок в такому виконанні має високу якість і тривалий термін експлуатації. З таким же завданням покликана впоратис..

Брелок сувенірний "Візінформ"

rating

Брелок сувенірний "Візінформ"Брелок з золотистого акрилу товщиною 3 мм.Нанесення інформації за допомогою лазерного гравіювання.На брелоку розташовується логотип компанії і її назва. Нанесення інформації так само може бити двостороннім. Брелок в таком..

Брелок сувенірний "З крильцями"

rating

Брелок сувенірний "З крильцями"Брелок з синього акрилу товщиною 3 мм.Нанесення інформації за допомогою лазерного гравіювання.На брелоку розташовується логотип компанії і її назва. Нанесення інформації так само може бути двостороннім. Брелок в такому ..

Брелок сувенірний "Колесо"

rating

Брелок сувенірний "Колесо"Брелок з чорного акрилу товщиною 10 мм.Нанесення інформації за допомогою лазерного гравіювання.На брелоку може розташовуватися логотип компанії і її назва. Брелок в такому виконанні має високу якість і тривалий термін експлу..

Карта України з визначними пам'ятками

rating

Карта України з визначними пам'ятками розміром 820х560 ммКарта України була виготовлена з фанери товщиною 8 мм. Міста і кордони областей були вигравірувані на лазерному верстаті. Пам'ятки обласних центрів були вирізані з фанери і надруковані на ультр..

Метрика для новонародженого

rating

Метрика для новонародженогоМетрика для новонародженого Назара була виготовлена з фанери товщиною 5 мм.У верхній частині було вирізано ім'я дитини - Назар. З лівого боку від імені ми вирізали відбитки ніжок дитини. На мотузках до імені підв`язана осно..

Об'ємний тризуб

rating

500 Без ПДВ: 500

Об'ємний тризубОб'ємний тризуб з дерева. Тризуб порізаний на фрезерному верстаті на цілому масиві дерева.Габаритні розміри Тризуба які є в наявності:- 143х200х20 мм (лакований матовим лаком);- 150х210х35 мм (лакований глянсовим лаком);- 180х250х25 мм..

Сімейне дерево з фотографіями

rating

Сімейне дерево з фотографіямиВиготовлено сімейне дерево з фанери товщиною 8 мм. Контурна порізка фанери в формі дерева. У центрі розміщений годинниковий механізм і 4 основні цифри - 12, 3, 6 і 9. Під стрілками і між цифрами лазерним станком був нанес..

Акрилова Зірка "Tatli ses" 2019

rating

Акрилова Зірка "Tatli ses" 2019 Всю інформація було вигравіювано на лазерному верстаті. Текст на зірці і на підставці пофарбовані червоною і золотистої фарбами. Зовнішній контур зірки залишився без фарбування. Сама зірка і підставка - акрил про..

Фанерна коробка "Бубочка"

rating

Фанерна коробка "Бубочка"Подарункова коробка на 8-е березня у вигляді вісімки з фанери з товщиною 5 мм була розроблена під замовлення. Порізка та гравіювання фанери на лазерному верстаті. Нанесення зображення - лазерне гравіювання.Розмір коробки 480х..

Фанерна коробка "Апельсинка"

rating

Фанерна коробка "Апельсинка"Подарункова коробка з фанери товщиною 5 мм була розроблена під замовлення. Порізка фанери на фрезерному верстаті. Нанесення зображення - ультрафіолетовий друк.Розміри коробки і нанесення малюнка може бути любим.Після поріз..

Подарункова коробка "З Новим роком!"

rating

Подарункова коробка "З Новим роком!"Подарункова коробка з фанери товщиною 5 мм була розроблена під замовлення. Порізка фанери на фрезерному верстаті. Нанесення зображення - ультрафіолетовий друк. Коробка з трьома відділеннями.Розміри коробки, кількіс..

Подарункова коробка під пляшку вина від компанії Compass

rating

Подарункова коробка під пляшку вина від компанії CompassПодарункова коробка з фанери товщиною 5 мм була розроблена під замовлення. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і різання. Усередині коробки, може бути, м'який древесний н..

Коробка подарункова під приз для почесного жителя

rating

Коробка подарункова під приз для почесного жителяПодарункова коробка під приз скляний. Коробка з фанери товщиною 5 мм. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і різання. На кришці коробки було зроблене гравірування призу. Після по..

Ящик для телефонів

rating

690 Без ПДВ: 690

Ящик для телефонівЯщик для телефонів виготовлений з фанер товщиною 3, 5 мм. Ящик розрахований на 3 ряди по 12 комірок в кожному. Розміри комірок: 100х40х85 мм.Такий ящик розрахований для організацій в які не можна проносити, заносити або просто корис..

Коробки для дипломів

rating

Коробки для дипломівПодарункова коробка для дипломів виготовлена з фанери товщиною 4 мм. На лицьову чи зворотний бік кришки або задню сторону коробки ми можемо нанести потрібну вам інформацію. Це може бути як гравірування вашого логотипу, привітання ..

Коробка "Органайзер для коханої"

rating

720 Без ПДВ: 720

Коробка "Органайзер для коханої"При виборі подарунка важливий не тільки сам подарунок, а й те, у що він упакований. Навіть скромний подарунок може стати воістині індивідуальним, якщо використовуються подарункові дерев'яні коробки від компанії «Визинф..

Подарункова коробка для шаблі

rating

Подарункова коробка для шабліПодарункова коробка для шаблі була виготовлена з фанери товщиною 8 мм. Коробка складається з двох частин: кришка і дно. Дві частини коробки були з'єднані між собою петлями. З торцевого боку ми поставили два декоративних з..

Коробка подарункова під приз акриловий "Полігон Пирятин"

rating

Коробка подарункова під приз акриловий "Полігон Пирятин"Подарункова коробка під приз акриловий багатошаровий "Полігон Пирятин". Коробка з фанери товщиною 5 мм. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і різання. На кришці коробки б..

Коробка подарункова під приз акриловий "Полігон Шишаки"

rating

Коробка подарункова під приз акриловий "Полігон Шишаки"Подарункова коробка під приз акриловий багатошаровий "Полігон Шишаки". Коробка з фанери товщиною 5 мм. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і різання. На кришці коробки бул..

Коробка подарункова "Замок"

rating

Коробка подарункова "Замок"Подарункова коробка під цукерки, ялинкові іграшки та інше наповнення. Коробка з фанери товщиною 5 мм. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання та порізка. Після порізки коробка ретельно була відшліфована ..

Коробка під пляшки пива і привітання

rating

Коробка під пляшки пива і привітанняПодарункова коробка під пляшки пива з фанери товщиною 5 мм була розроблена під стандартну пляшку пива об'ємом 0,33 л. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і різання. Після порізки коробка обо..

Коробка з фанери для подарунків

rating

Коробка з фанери для подарунківЕксклюзивна подарункова коробка виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і порізка. Після порізки заготовки обов'язково ретельно шліфуються і склеюються. У верхній ..

Подарункова коробка під пляшку шампанського

rating

Подарункова коробка під пляшку шампанськогоПодарункова коробка з фанери товщиною 5 мм. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і порізка. Після порізки заготовки обов'язково ретельно шліфуються і склеюються.Подарункова коробка..

Коробка фарбована під пляшку шампанського

rating

Коробка фарбована під пляшку шампанськогоПодарункова коробка з фанери товщиною 5 мм. Порізка фанери і нанесення зображення - лазерне гравіювання і порізка. Після порізки заготовки обов'язково ретельно шліфуються і склеюються. Готова коробка була ..

Акриловий приз "Віче"

rating

Акриловий приз "Віче" Компанія Візінформ дивує наших клієнтів з кожним днем ​​все більше і більше.Так, зовсім недавно, нам випала велика честь виготовити справді оригінальний і незабутній приз для "ВІЧЕ консалтинг".В процесі роботи застосовувалося ла..

Коробка з фанери "Viva"

rating

Коробка з фанери "Viva"Коробки з фанери товщиною 3 мм. Лазерна порізка фанери, нанесення зображення - лазерне гравіювання. Після порізки заготовки обов'язково ретельно шліфуються і склеюються.Фанерні коробочки "Еко-стиль" були розроблені під скляні п..

Коробка для призу

rating

Коробка для призуКоробки з фанери товщиною 3 мм. Лазерна порізка фанери, нанесення зображення - лазерне гравіювання. Після порізки заготовки обов'язково ретельно шліфуються і склеюються.Фанерна коробочка для приза була розроблена під скляний приз. Ус..

Акриловий приз "Фіглікі"

rating

Акриловий приз "Фіглікі"Виготовлення акрилових призів. Товщина матеріалу 8 мм. Нанесення - лазерне гравіювання. Ручне фарбування в 3 кольори. Можливе виготовлення в накладі іменних призів.Замовити виготовлення акрилового приза "Фіглікі" в майстерні «..

Акрилова Зірка

rating

Акрилова Зірка Всю інформація було вигравіювано на лазерному верстаті. Текст на зірці і на підставці пофарбовані червоною і золотистої фарбами. Зовнішній контур зірки і маленькі зірочки залишилися без фарбування. Сама зірка і підставка - акрил прозор..

Коробка з фанери "Erhokom"

rating

Коробка з фанери "Erhokom"Коробки з фанери товщиною 3 мм. Лазерна порізка фанери, нанесення зображення - лазерне гравіювання. Після порізки заготовки обов'язково ретельно шліфуються і склеюються.Фанерні коробочки "Еко-стиль" були розроблені під акрил..

Акриловий приз "Зірка"

rating

Акриловий приз "Зірка" Приз у вигляді зірки - чому б і ні! У компанії Візінформ можливо все і якщо Ви до сих пір не знаєте як стильно і оригінально привітати близьку людину з досягненням в його житті, то акриловий приз - те, що Вам необхідно!Всю інфо..

Коробка из фанеры "Новрічна"

rating

Коробка із фанеры "Новрічна"Ви все ще думаєте, що упаковка подарунка - це зовсім не потрібний атрибут? Як би не так, адже як приємно отримати сюрприз у красиво упакованій коробці і з завмиранням серця думати про те, що лежить всередині.Компанія "Візі..

Приз скляний «One Touch»

rating

Приз скляний «One Touch»Скляний приз PS3 виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямого ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS3 можуть бути в трьох розмірах: 213х200х8 мм, 157х148х8 мм, 100х100х6 мм. На п..

Приз скляний "Кращий батько"

rating

Приз скляний "Кращий батько"Скляний приз виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямого ультрафіолетового друку на сріблястий шліфований метал. Метал був вирізаний по контуру скла.Скляні призи серії PS2 можуть б..

Приз скляний від Служби у справах дітей та сім'ї

rating

Приз скляний від Служби у справах дітей та сім'їСкляний приз виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямого ультрафіолетового друку на сріблястий шліфований метал. Метал був вирізаний по контуру скла.Скляні приз..

Приз скляний «Сolins»

rating

Приз скляний «Сolins»Скляний приз «Сolins» виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямого ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS2 можуть бути в трьох розмірах: 260х250х8 мм, 205х200х8 мм, 150х150х8 мм. На..

Приз скляний «Честь і закон»

rating

Приз скляний «Честь і закон»Скляний приз «Честь і закон» виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямої ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS2 можуть бути в трьох розмірах: 260х250х8 мм, 205х200х8 мм, 150..

Приз скляний «Український аграрний ліцей»

rating

Приз скляний «Український аграрний ліцей»Логотип компанії ми надрукували на білому металі і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. Табличка з назвою номінації була розміщена під логотипом. Для додання обсягу ми під металеві пластини підкл..

Приз скляний «trp.finance»

rating

Приз скляний «trp.finance»Логотип компанії ми надрукували на сріблястому металі і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. Табличка з назвою номінації була розміщена під логотипом. Для додання обсягу ми під металеві пластини підклали чорний..

Приз скляний «Піца»

rating

Приз скляний «Піца»Скляний приз «Піца» виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямої ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS2 можуть бути в трьох розмірах: 260х250х8 мм, 205х200х8 мм, 150х150х8 мм. На підс..

Приз скляний «СІБА-Вендінг»

rating

Приз скляний «СІБА-Вендінг»Скляний приз «СІБА-Вендінг» виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямої ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS2 можуть бути в трьох розмірах: 260х250х8 мм, 205х200х8 мм, 150х1..

Приз скляний «Italia Vogs»

rating

Приз скляний «Italia Vogs»Скляний приз PS3 виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямого ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS3 можуть бути в трьох розмірах: 213х200х8 мм, 157х148х8 мм, 100х100х6 мм. На..

Приз скляний «Сова»

rating

Приз скляний «Сова»Скляний приз PS2 виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямого ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS2 можуть бути в трьох розмірах: 260х250х8 мм, 205х200х8 мм, 150х150х8 мм. На підста..

Приз скляний «Jazz»

rating

Приз скляний «Jazz»Скляний приз PS2 виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм. Зображення нанесено за допомогою прямого ультрафіолетового друку.Скляні призи серії PS2 можуть бути в трьох розмірах: 260х250х8 мм, 205х200х8 мм, 150х150х8 мм. На підста..

Приз скляний «Акваріум»

rating

Приз скляний «Акваріум»Логотип компанії ми надрукували на білому металі і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. Табличка з назвою номінації була розміщена під логотипом. Для додання обсягу ми під металеві пластини підклали чорний і черво..

Приз скляний "K-3"

rating

Приз скляний «K-3»Приз скляний. Товщина скла 8 мм. Нанесення інформації - лазерне гравіювання.Замовити виготовлення призів скляних "K-3" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронyу пошту або зв'язат..

Приз скляний «Української асоціації ягідників»

rating

Приз скляний «Української асоціації ягідників»Логотип компанії ми надрукували на золотистому металі і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. Табличка з назвою номінації була надрукована також на золотистому металі і розміщена під логотипо..

Відзнака клубу "IPMS Boryspil"

rating

Відзнака клубу "IPMS Boryspil"Логотип компанії ми надрукували на золотистому металі і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. Табличка з назвою номінації була надрукована також на золотистому металі і розміщена під логотипом. Для додання о..

Приз скляний «Асоціація правників України»

rating

Приз скляний «Асоціація правників України»Логотип компанії ми надрукували на золотистому металі і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. Табличка з назвою партнера була надрукована також на золотистому металі і розміщена під логотипом. Дл..

Приз скляний PS1 "Восьмигранник"

rating

   Приз скляний PS1 «Восьмигранник»   Компанія «Визинформ» пропонує вам придбати приз скляний «Восьмигранник», який можна використовувати в якості нематеріальної мотивації свого персоналу або заохочення своїх партнерів або к..

Приз скляний PS4

rating

Приз скляний PS4Скляний приз PS4 виготовлений з прозорого скла товщиною 8 мм.На вертикальній частині призу в верхній частині ми розмістили в колі логотип клієнта.Назва конкурсу та назву організації ми вигравіювали на склі.Зайняте місце було надрукова..

Приз скляний PS5 "Стела"

rating

Приз скляний PS5 "Стела"Основа і підставка даного призу прозоре скло товщиною 6 мм.На склі можна нанести будь-яку Вашу інформацію методом гравіювання або ультрафіолетового друку.Підкладка кола в призі - акрил товщиною 3 мм. З лицьового боку металева ..

Приз скляний PS5 "MetLife"

rating

Приз скляний PS5 "MetLife"Компанія «Візінформ» пропонує вам замовити виготовлення склянного приза «MetLife». Головна «фішка» саме цього призу - це наявність у верхній частині стели кола, на якому буде органічно виглядати, наприклад, логотип вашої к..

Приз скляний PS7 "Трикутник"

rating

Приз скляний PS7 "Трикутник"Компанія «Візінформ» пропонує вам купити скляний приз «Трикутник» в якості недорогого, але ефективного засобу заохочення за перемоги в конкурсах, змаганнях, вікторинах і олімпіадах. Цей яскравий і ефектний приз можна..

Приз скляний «Інститут обдарованої дитини»

rating

Приз скляний «Інститут обдарованої дитини»Логотип інституту ми надрукували на 3-х металах в залежності від зайнятого місця і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. На вертикальній скляній частині призу мі вігравірували назву конкурсу. Зай..

Приз скляний «Viva»

rating

Приз скляний «Viva»Приз "Viva" виготовлений з прозорого скла товщиною 6 мм. На підставці призу наклеєні 4 силіконові ніжки для запобігання ковзання сувеніра. Вертикальна частина призу і підставка склеєні за допомогою прозорого клею. Інформаційна част..

Приз скляний «Arricano»

rating

Приз скляний «Arricano»Стилізовану картинку з номінацією ми надрукували на золотистому металі і розмістили в верхній частині призу у вигляді кола. Для додання номінації більшого "ваги" і об`єму ми під металеву пластину підклали золотистий пластик тов..

Табличка настільна "Очікуємо гостей"

rating

Табличка настільна "Очікуємо гостей"Табличка виготовлена з вишневого акрилу товщиною 3 мм. Інформація нанесена методом лазерного гравіювання з подальшим фарбуванням золотистою фарбою.Замовити виготовлення таблички настільної "Очікуємо гостей" в майст..

Хештег з акрилу "Весілля Яценко"

rating

Хештег з акрилу "Весілля Яценко"Хештег виготовлений з акрилу товщиною 8 мм. Інформація була вигравірувана на лазерному верстаті з подальшим фарбуванням золотистою фарбою. Хештег стоїть на акрилової підставці.Замовити виготовлення хештега з акрилу "Ве..

Хештег з фанери "Дівчата STEM"

rating

Хештег з фанери "Дівчата STEM"Хештег виготовлений з фанери товщиною 10 мм плюс підставка. Хештег був пофарбован білою фарбою. Текст Дівчата STEM був надрукован на УФ принтері.Замовити виготовлення хештега з фанери "Дівчата STEM" в майстерні «Візінфор..

Хештег з фанери "DiPortes"

rating

Хештег з фанери "DiPortes"Хештег виготовлений з фанери товщиною 15 мм плюс підставка. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "DiPortes" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатньо оформити за..

Хештег з фанери "Experimentanium"

rating

Хештег з фанери "Experimentanium"Хештег виготовлений з фанери товщиною 15 мм плюс підставка. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "Experimentanium" в майстерні «Візінформ» дуже просто: достатн..

Хештег з фанери "TimeForLove"

rating

Хештег з фанери "TimeForLove"Хештег виготовлений з фанери товщиною 10 мм плюс підставка. Товщина залежить від габаритного розміру хештега. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "TimeForLove" в м..

Хештег з фанери "GlobalDecor"

rating

Хештег з фанери "GlobalDecor"Хештег виготовлений з фанери товщиною 10 мм плюс підставка. Товщина залежить від габаритного розміру хештега. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "GlobalDecor" в м..

Хештег з фанери "magnolia"

rating

Хештег з фанери "magnolia"Хештег виготовлений з фанери товщиною 3-8 мм. Товщина залежить від габаритного розміру хештега. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "magnolia" в майстерні «Візінформ»..

Хештег з фанери "Добрий рамен"

rating

Хештег з фанери "Добрий рамен"Хештег виготовлений з фанери товщиною 5 мм. Товщина залежить від габаритного розміру хештега. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "Добрий рамен" в майстерні «Візі..

Хештег з фанери "Kriukovajulia"

rating

Хештег з фанери "Kriukovajulia"Хештег виготовлений з фанери товщиною 3-8 мм. Товщина залежить від габаритного розміру хештега. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "Kriukovajulia" в майстерні «..

Хештег з фанери "Компорт меблі"

rating

Хештег з фанери "Компорт меблі"Хештег виготовлений з фанери товщиною 15 мм з спеціальними ніжками. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "Компорт меблі" в майстерні «Візінформ» дуже просто: дос..

Хештег з фанери "Beauty"

rating

Хештег з фанери "Beauty"Хештег виготовлений з фанери товщиною 3-8 мм. Товщина залежить від габаритного розміру хештега. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "Beauty" в майстерні «Візінформ» дуж..

Хештег з фанери "Vizinform"

rating

Хештег з фанери "Vizinform"Хештег виготовлений з фанери товщиною 3-8 мм. Товщина залежить від габаритного розміру хештега. По закінченню роботи готовий виріб ретельно шліфується.Замовити виготовлення хештега з фанери "Vizinform" в майстерні «Візінфор..

Хенгери "Не турбувати" для дитячої

rating

Хенгери "Не турбувати" для дитячоїТабличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом ультрафіолетового друку.Друк може бути як на всій табличцы так і на частині таблички. З..

Табличка фанерна на ручку дверей "Не турбувати"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Не турбувати"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом ультрафіолетового друку.Друк може бути як на всій табличцы так і на частин..

Табличка фанерна на ручку дверей "Teatime"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Teatime"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом ультрафіолетового друку.Друк може бути як на всій табличцы так і на частині таб..

Табличка фанерна на ручку дверей "Не турбуйте"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Не турбуйте"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 100х210 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної на ручку дв..

Табличка фанерна на ручку дверей "Приберіть в номері"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Приберіть в номері"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 100х210 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної на р..

Табличка фанерна на ручку дверей "Вільно"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Вільно"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної на ручку дверей "..

Табличка фанерна на ручку дверей "Зайнято йде процедура"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Зайнято йде процедура"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної на..

Табличка фанерна на ручку дверей "Приберіть мій апартамент"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Приберіть мій апартамент"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної..

Табличка фанерна на ручку дверей "Йде збирання"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Йде збирання"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної на ручку дв..

Табличка фанерна на ручку дверей "Приберіть мій номер"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Приберіть мій номер"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної на р..

Табличка фанерна на ручку дверей "Не турбувати"

rating

Табличка фанерна на ручку дверей "Не турбувати"Табличка фанерна на ручку дверей виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 85х180 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної на ручку дв..

Табличка фанерна інформаційна "Eleven Mirrors"

rating

Табличка фанерна інформаційна "Eleven Mirrors"Табличка інформаційна виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 90х130 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної інформаційної "Eleven M..

Табличка фанерна інформаційна "Senator"

rating

Табличка фанерна інформаційна "Senator"Табличка інформаційна виготовлена з фанери товщиною 5 мм. Розмір таблички 90х130 мм. Інформація була нанесена методом лазерного гравірування.Замовити виготовлення таблички фанерної інформаційної "Senator" в майс..

Бейдж Вб1

rating

Бейдж Вб1Пластиковий білий з змінною інформацією Зовнішній розмір: 70х25 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - білий пластикПідкладка - чорний пластикМожливе кріплення:шпилька..

Бейдж Вбб1

rating

Бейдж Вбб1Пластиковий білий з змінною інформацією Зовнішній розмір: 70х25 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - білий пластикПідкладка - білий пластикМожливе кріплення:шпилька..

Бейдж Вз1

rating

Бейдж Вз1Пластиковий золотистий із змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х25 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммПідкладка - чорний пластикКріплення: магніт, шпилька або вішалка-шпилькаЛицьова сторона -золотистий пластикМожливе кріплення:..

Бейдж Вс1

rating

Бейдж Вс1Пластиковий сріблястий з змінною інформацією Зовнішній розмір: 70х25 мм Віконце з висувною прозорою вставкою 60х15 мм Підкладка - пластик Кріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилька Лицьова сторона - срібляста пластикМожливе кріплення:ш..

Бейдж Вчб1

rating

Бейдж Вчб1Пластиковий сріблястий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х25 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - чорний пластикПідкладка - білий пластикМожливе кріплення:шп..

Бейдж Вчч1

rating

Бейдж Вчч1Пластиковий сріблястий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х25 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - чорний пластикПідкладка - чорний пластикМожливе кріплення:ш..

Бейдж Вб2

rating

Бейдж Вб2Пластиковий білий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х35 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х25 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - білий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кріплення:шп..

Бейдж Вз2

rating

Бейдж Вз2Пластиковий золотистий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х35 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х25 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - золотистий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кр..

Бейдж Вс2

rating

Бейдж Вс2Пластиковий сріблястий з змінною інформацією Зовнішній розмір: 70х35 мм Віконце з висувною прозорою вставкою 60х25 мм Кріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилька Лицьова сторона - срібляста пластикПідкладка - чорний пластикМожливе кріпл..

Бейдж Вб3

rating

Бейдж Вб3Пластиковий білий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х35 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х10 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - білий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кріплення:шп..

Бейдж Вз3

rating

Бейдж Вз3Пластиковий золотистий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х35 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х10 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - золотистий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кр..

Бейдж Вс3

rating

Бейдж Вс3Пластиковий сріблястий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х35 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х10 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - сріблястий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кр..

Бейдж Вб4

rating

Бейдж Вб4Пластиковий білий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х40 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - білий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кріплення:шп..

Бейдж Вз4

rating

Бейдж Вз4Пластиковий золотистий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х40 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - золотистий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кр..

Бейдж Вс4

rating

Бейдж Вс4Пластиковий сріблястий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х40 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х15 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - сріблястий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кр..

Бейдж Вб5

rating

Бейдж Вб5Пластиковий білий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х40 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х20 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - білий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кріплення:шп..

Бейдж Вз5

rating

Бейдж Вз5Пластиковий золотистий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х40 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х20 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - золотистий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кр..

Бейдж Вс5

rating

Бейдж Вс5Пластиковий сріблястий з змінною інформацієюЗовнішній розмір: 70х40 ммВіконце з висувною прозорою вставкою 60х20 ммКріплення: магніт, шпилька або вішалка - шпилькаЛицьова сторона - сріблястий пластикПідкладка -  чорний пластикМожливе кр..

Показано 1 по 105 з 105 (Всього сторінок 1)