Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіски для салонів краси та перукарень

Вивіски для салонів краси та перукарень

Вивіски для салонів краси та перукарень

Салон краси - не булочна, а тому потік відвідувачів за товарами повсякденного попиту необхідно залучати, і щоб це зробити, власнику знадобиться щось більше, ніж яскраво оздоблена вивіска з якимсь дивним словом в назві.

Зовнішній вигляд і форма вивіски повинні за одну коротку мить повідомити проходячій повз людині про те, що:

  • в цьому салоні працюють досвідчені майстри з художнім смаком;
  • тут надають широкий спектр послуг;
  • талановиті, креативні фахівці перетворять будь-яку Попелюшку в казкову принцесу;
  • тут використовуються тільки якісні косметичні продукти;
  • кожен клієнт цього салону - найважливіший.

Як донести всю цю масу інформації до потенційного споживача, зацікавити його і змусити увійти в салон? Адже часто можливості рекламної площі обмежені розмірами вхідної групи, а візуальний контакт триває лічені секунди ...

Найпростіший спосіб - доручити рішення цього завдання професіоналам компанії «Візінформ»! Ми зробимо так, щоб «візитна картка» салону краси або перукарні була оригінальною, привабливою, інформативною.

Щоб отримати ефективний результат, ми використовуємо досвід, накопичений нашими фахівцями за 19 років роботи на українському ринку зовнішньої реклами. Застосовуючи унікальні методи візуалізації, компанія «Візінформ» створює оригінальні продукти, за допомогою яких перукарня або салон краси зможуть виділитися.

Наші художники придумають для клієнта унікальний дизайн і ефективне поєднання кольорів, які зможуть передати всю індивідуальність стилю замовника.

Майстри компанії «Візінформ» підберуть надійні і довговічні матеріали (прозорий або матовий акрил, самоклеючі плівки, метал, деревину), щоб вивіска легко «читалась» з будь-якої відстані, а також зроблять грамотне підсвічування, щоб вона вигідно виглядала в темряві.

За допомогою сучасного обладнання ми можемо виготовити вивіску будь-якої форми, в тому числі і написи з об'ємними літерами або логотип салону краси. Якщо ж у замовника його ще немає, креативна команда «Візінформ» придумає красиву, запам'ятовуючю емблему, яка стане яскравим доповненням до назви Барбер-шопа або салону.

І все це - за найдоступнішими цінами у Києві! Для виготовлення вивіски ми використовуємо сучасні матеріали і технології, які не вимагають дорогого обслуговування!