Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Закінчення виставки RemaDays

Закінчення виставки RemaDays

Всім привіт. Мене звуть Владислав Хребтов, я директор компанії "Візінформ".


Я сьогодні хочу з вами поділитися нашою новиною. 12 березня 2020 року, ми берали участь у виставці реклами та поліграфії RemaDays 2020. Виставка проходила на Броварському проспекті в Міжнародному виставковому центрі. Виставка відкрилася одинадцятого числа. Середа, четвер, п'ятниця.

vizinform
Але 12 березня оголосили, що виставка припиняє роботу. Не знаю на скільки це все було правильно зроблено. Всі учасники в шоці, організатори в шоці. Організатори все зробили щоб виставка пройшла, але це постанова Кабінету міністрів України. Ми всі працюємо в правовому полі України. Я розумію, що це форс-мажор. Відповідно, учасники заплатили за три виставкові дні за фактом отримали два виставкові дні. Ось так вийшло. Відповідно всі учасники вклали багато коштів, часу, сил в підготовку цієї виставки. Розраховували на три дні отримали за фактом два дні. Не знаю на скільки це все правильно. Виставка була вже організована і проходила на момент виходу постанови Кабінету міністрів України. Я вважаю, що виставку треба було довести один день до кінця, але ми впираємося в постанову Кабінету міністрів України. Ми від цього вже нікуди не дінемось. 12 березня оголосили що виставка закривається і працює останній день і після 17:00 ми можемо зібрати всі свої речі, розбирати стенди і виїжджати. Всі кинули свої справи і поїхали на закриття виставки. Більшість компаній виїхала 12 березня, частина компаній будуть виїжджати ще й 13 березня. Ми теж зібрали багато речей, в стані переїзду. Дрібниці вивезли 12 числа. 13 березня будемо вивозити великі стенди.

vizinform

На виставці було багато компаній, які з регіонів. Обласні компанії, які знаходяться в різних точках України: Одеса, Львів, Миколаїв. Були хлопці з Польщі.

Проте, 2 виставкових дня пройшли добре. Було дуже багато відвідувачів, потенційних клієнтів. Багато, не багато але для даної пори року і ситуації в країні виставка пройшла добре. Підходили цікаві люди, цікаві відвідувачі. Ми роздавали багато зразків. Згодом ми зробимо відео в якому буде показаний наш стенд, з чим ми брали участь, наші роботи.

vizinform

Для всіх ми говорили що будемо брати участь 3 дні, а вийшло ось так. У будь-якому випадку ми всіх запрошуємо до нас в офіс. Ми знаходимося за адресою: місто Київ, вулиця Кирилівська, 152А, компанія "Візінформ". Приїжджайте, ми всім покажемо наші роботи, всім дамо зразки. Ми раді всім, всім відвідувачам і клієнтам, з усіма ми готові працювати.

Всіх чекаємо!