Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Вивіски для кафе і ресторанів

Вивіски для кафе і ресторанів

Як людина дізнається, що в цьому кафе його чекає першокласний капучино, а в цьому ресторані його пригостять смачними стравами? Отримати інформацію і зробити вибір йому допомагає вивіска. І чим яскравіше, оригінальніше вона буде - тим більше шансів на те, що випадковий перехожий стане постійним клієнтом закусочної, ресторану, кафе або бару!

Оформлення вивіски не є простим продовженням дизайну закладу - цей елемент створює перше враження, яке після доповнюється особистими враженнями відвідувача. Тому вивіска повинна відразу показати глядачеві вишуканість стилю, високий рівень кухні, клас персоналу, відмінна якість страв і напоїв.

Крім того, вивіска повинна легко запам'ятовуватися і бути впізнаваною з будь-якої відстані - це особливо важливо для мереж ресторанів або закусочних. У цьому допомагають незвичайна форма, оригінальні елементи дизайну, ефективні поєднання кольорів. Все це, в поєднанні з інтригуючою назвою, обов'язково змусить випадкового перехожого проявити інтерес і увійти всередину.

Арсенал засобів для залучення уваги відвідувача - дуже різноманітний:

· Прозорий або кольоровий акрил, який можна вирізати будь-якої форми, і який не боїться вітру, дощу і перепадів температури;
· Самоклеючі плівки всіх кольорів, які не вигорають на сонці і не втрачають згодом свої фізичні властивості;
· Системи внутрішньої та зовнішньої підсвітки, які роблять вивіску впізнаваною здалеку і не вимагають великих витрат на утримання;

Всім цим досконало володіють наші фахівці. Рекламна компанія «Візінформ» успішно працює на вітчизняному ринку з 2000 року, за цей час освоївши кращі сучасні технології зі створення ефективних візуальних засобів.

Для власників ресторанів і кафе, які вирішили замовити в рекламній компанії «Візінформ» оригінальні вивіски, ми пропонуємо рішення з металу, скла, з об'ємними літерами і виступаючими елементами.

У зовнішній рекламі важливі не тільки матеріали: ідея, грамотна концепція і несподіване рішення - важлива складова успіху. Команда дизайнерів «Визинформ» творчо підходить до кожного проекту, знаходить оптимальне рішення, яке відповідає вимогам замовника та ефективно працює для залучення клієнтів.