Майстерня з виготовлення рекламної продукції
0 0

Блог Компании

Технічні вимоги до оформлення паспорту об'єкта

Технічні вимоги до оформлення паспорту об'єкта

Дедальніше ...

Технічні вимоги до макетів брелоків з акрилу

Компанія «Візінформ» не тільки виготовляє брелоки з акрилу для ключів для готельних номерів, камер зберігання в супермаркетах і т.і. Ми ще розробимо для вас оригінальні макети для цих брелоків.

Але якщо у вас вже є розроблений стандартний зразок брелока, за якими вам вже виготовляли або ви бажаєте, щоб вам виготовили брелоки, то ми готові їх виготовити по надісланим вами зразком.

Однак ми просимо вас звернути вашу увагу на ряд вимог, яких ми настійно просимо дотримуватися при пересиланні нам на електронну пошту макетів для акрилових брелоків:

Дедальніше ...

Технічні вимоги до макетів дипломів

Технічні вимоги до макетів дипломів для правильної підготовки макета.

Дедальніше ...

Різниця між растровими і векторними зображеннями

Різниця між растровими і векторними зображеннями.

Переваги використання векторної графіки.

Програми прийняття макетів.

Дедальніше ...

Технічні вимоги до макетів для виготовлення бейджів

Для правильної і коректної роботи при виготовленні пластикових і металевих бейджів нижче ми наводимо наші вимоги для виготовлення бейджів.

Дедальніше ...

Виготовлення захисних перегородок в Києві

Захисні перегородки від компанії “Візінформ” призначені для зонування приміщення в інтер'єрі, а також можуть захистити  ваших клієнтів і відвідувачів від противірусної інфекції.


Дедальніше ...

Закінчення виставки RemaDays

Я сьогодні хочу з вами поділитися нашою новиною. Сьогодні 12 березня 2020 року, ми беремо участь у виставці реклами та поліграфії RemaDays 2020. Виставка проходить на Броварському проспекті в Міжнародному виставковому центрі. Виставка відкрилася ...

Дедальніше ...

Вивіски для салонів краси та перукарень

Салон краси - не булочна, а тому потік відвідувачів за товарами повсякденного попиту необхідно залучати, і щоб це зробити, власнику знадобиться щось більше, ніж яскраво оздоблена вивіска з якимсь дивним словом в назві.

Зовнішній вигляд і форма вивіски повинні за одну коротку мить повідомити проходячій повз людині про те, що:

Дедальніше ...

Вивіски для кафе і ресторанів

Як людина дізнається, що в цьому кафе його чекає першокласний капучино, а в цьому ресторані його пригостять смачними стравами? Отримати інформацію і зробити вибір йому допомагає вивіска. І чим яскравіше, оригінальніше вона буде - тим більше шансів на те, що випадковий перехожий стане постійним клієнтом закусочної, ресторану, кафе або бару!

Дедальніше ...

Світлові вивіски

Ефективним способом зовнішньої реклами, яка дозволяє привернути увагу потенційних клієнтів, є світлові вивіски. Вони використовуються в якості фасадних та інтер'єрних написів, а також у вигляді покажчиків, адресних, які попереджають і інформаційних табличок. Підсвічування забезпечує кращу видимість, що привертає погляд, яскравість і читабельність вивіски, робить її помітною в темний час доби. Про те, яких видів бувають вивіски з підсвічуванням, які застосовуються при їх виготовленні матеріали і технології ми і розповімо докладніше.

Дедальніше ...
Показано 1 по 10 з 39 (Всього сторінок 4)