+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Фанерні таблички на ручку дверей

Хорошим засобом реклами і донесення будь-якої інформації є дерев'яна табличка на ручку дверей. Вона являє собою виріб з фанери прямокутної форми з нанесеною на нього рекламного або інформаційного напису. У верхній частині такої таблички є гачок для розміщення її на дверній ручці, через який вона отримала назву дорхенгер (door в перекладі означає «двері», а hanger - «вішалка»). Дорхенгери з фанери - один з найбільш ефективних способів реклами, адже незвичайний формат завжди привертає увагу, тому будь-яка людина обов'язково прочитає, що саме написано на табличці, залишеної на його двері.

Де застосовуються дерев'яні дорхенгери

Таблички на ручку дверей з фанери знаходять сьогодні досить широке застосування. Вони часто використовуються для наступних цілей:

· Поширення рекламної продукції, особливо в області доставки товарів, наданні послуг або проведення заходів;

· Організації якісного сервісу в готелях: інформаційні таблички допомагають персоналу готелю спілкуватися з постояльцями і виконувати службові обов'язки, орієнтуючись по написам на хенгери;

· Інформування про зайнятість приміщення: маніпуляційної або лікарського кабінету в медичних установах, санвузлів в готельному бізнесі, переговорної кімнати в офісах і інших місцях, де необхідно обмежити доступ сторонніх осіб. Нерідко такі таблички замовляють навіть для будинку або навчального закладу.

Майстерня зовнішньої реклами «Візінформ» пропонує виготовлення хенгерів з дерева в Києві за найвигіднішою ціною в Україні, з доставкою в будь-який куточок нашої країни. Ви можете замовити таблички запропонованого нами дизайну або розроблені з урахуванням ваших смаків і уподобань. Телефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, або надсилайте замовлення на e-mail!

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader