+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Номерки для ключів: якість і доступні ціни від компанії «Візіноформ»

В асортимент корпоративної атрибутики входять номерки для ключів - ці незначні, здавалося б, аксесуари досить багатофункціональні: вони не тільки «допомагають» ключам не загубитися, а й несуть важливий інформаційний посил.

Брелок у вигляді номерка «розповість» про діяльність компанії, який випускається нею продукт або послугу. Це індикатор успішності, елемент іміджу. Стосовно фірми до клієнтів можна судити саме по номерками на ключі, які використовуються в камерах зберігання, персональних гардеробних та ін.

Замовити брелоки для ключів доречно не тільки з метою популяризації комерційної діяльності та просування компанії на ринок. Головна функція брелока - нумерація ключів. Без такої важливої ​​атрибутики не обходиться жоден готель. У готелях Києва, як і інших міст України, використовуються номерки для ключів абсолютно різних модифікацій.

В каталозі готової продукції компанії «Візінформ» представлені моделі брелоків з назвами закладів, номерами кімнат і покажчиками поверховості. У цій лаконічній інформації міститься все, що необхідно знати тимчасового власника номерка. Якщо ключ загубиться, по факсиміле, нанесеному на поверхню, легко визначать його «місце приписки» ті, хто ключі знайдуть.

Конструкція номерки для ключів: замовляємо індивідуальний формат

Традиційно номерок для ключів складається з плоскогї основи простої або складної геометричної форми, на яку нанесена певна інформація. Варіант нанесення - одно- і двосторонній.

Матеріал виготовлення: пластик, акрил, фанера, метал або комбіновані фактури. Компанія «Візінформ» використовує міцну гіпоалергенну сировину, яка в готовому виробі забезпечує номерки для ключів високі показники зносостійкості.

Спосіб нанесення інформації: лазерне гравіювання, сублімаційний друк, ультрафіолетовий друк. Додатково використовується фарбування вигравіруваних елементів фарбою актуального кольору.

Обов'язковий елемент брелка-номерка - отвір у верхній частині форми. Деякі моделі оснащені металевим кільцем для кріплення до зв'язки.Ми пропонуємо вам замовити брелок для ключів актуальною геометричній концепції у вигляді овалу, кола, прямокутника, квадрата, трапеції і ін. Для практичності, гострі кути закруглені, що сприяє підвищенню безпеки експлуатації атрибута.

Номерки для ключів виготовляються в широкій палітрі кольорів. Також ви можете замовити корпоративні аксесуари, виконані з напівпрозорих синтетичних матеріалів білого або будь-якого іншого відтінку.

Номерки для ключів: купити з доставкою

Компанія «Візінформ» займається професійним виготовленням брелків для ключів з використанням самих передових технологій. У нас власна майстерня, тому до послуг посередників ми не вдаємося.

В арсеналі «Візінформ» є широкий асортимент корпоративної, рекламної та сувенірної продукції, яка зробить ваш бізнес більш комфортним, яскравим, помітним. Ознайомитися з повним переліком іміджевої продукції ви можете на сайті.

Щоб замовити номерки на ключі, необхідно заздалегідь визначитися з дизайном, матеріалом, розмірами, способом нанесення інформації, кольором, кількістю штук. Бюджет замовлення залежить від технічних особливостей замовлення виробів і кількості номерків. Для ключів ви також можете придбати сувенірні брелоки - прекрасний подарунок співробітникам і клієнтам вашої фірми. Оптовим і постійним клієнтам ми пропонуємо найвигідніші комерційні умови.

Оформити замовлення на індивідуальне виготовлення номерків для ключів зручно через сайт або по телефону. Ми надаємо інформаційну підтримку і готові допомогти в розробці макета будь-якої корпоративної атрибутики. У штаті компанії «Візінформ» працюють виключно професіонали.

У нас ви можете купити номерки для ключів будь-якої технічної складності з доставкою по Україні. Більше інформації - у нашого менеджера.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader