+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Нагороди з акрилу: скляні статуетки і кубки

Майстри компанії «Візінформ» виготовляють акрилові нагороди за ескізним проектам замовників, або розробляють дизайн на підставі концептуальних ідей. Наші призи відрізняються продуманим художнім оформленням (відповідність події, за яким вручається приз), високою деталізацією і естетичністю форм.

Нагороди з акрилу - красивий заохочувальний подарунок, який займає гідне місце в домашній колекції пам'ятних речей. З акрилового скла створюються унікальні по дизайнерському оформленню вироби. Спортсменам, представникам світу мистецтв і переможцям різних професійних конкурсів, слідуючи давній традиції, дарують статуетки і кубки зі скла і акрилу, які уособлюють високі досягнення у своїй галузі.

Виготовлення типових та ексклюзивних призів зі скла.

Пам'ятні написи, логотипи, складні зображення наносяться методом лазерного гравірування. Складне огранювання прозорого матеріалу надає нагороді відтінок вишуканості і благородства. У нас замовляють скляні сувеніри та заохочувальні призи організації державного і комерційного сектора, освітні установи, спортивні школи.

Надішліть запит на пошту компанії «Візінформ», якщо ви плануєте виготовити нагороди або сувеніри зі скла на замовлення - менеджер зв'яжеться з вами для уточнення узгодження ключових моментів заявки.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader