+380 93-785-18-18
 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення логотипу компанії

Логотип ─ головна складова корпоративного стилю компанії. Символічний знак відображає призначення і концепцію фірми. Розробка і виготовлення логотипів є одночасно наукою і мистецтвом, де застосовуються закони психології, творча фантазія, дизайнерське майстерність.

Для створення успішного проекту необхідно глибоке розуміння цілей і завдань організації, масштабу і соціального статусу цільової аудиторії. При виготовленні логотипу використовуються правила композиційної побудови - гармонійне поєднання кольорів, шрифту, формату зображення. Найбільш вдалими стають лаконічні, легко запам'ятовуються зображення, які можна перевести в чорно-білий формат, виготовити в будь-якому масштабі.

Вибір матеріалів для логотипу

Для виготовлення логотипу компанії ми використовуємо високотехнологічні матеріали, що відрізняються бездоганною естетикою зовнішнього вигляду, стійкістю до механічних впливів і факторів зовнішнього середовища. Це акрилове скло, кілька видів гнучкого пластику, кольорові метали, самоклеючі плівки. Для ефектного представлення фірмового знака використовуються світлодіодні елементи, світлорозсіюючі плівки, матеріали із дзеркальною і світловідбиваючої поверхнею.
Компанія «Визинформ» виготовляє логотипи різних форматів, плоскі і об'ємні конструкції:

 • для розміщення всередині приміщень (на стінах, стельових конструкціях, в підвісному варіанті);
 • для монтажу на фасадах будівель;
 • у вигляді сувенірної продукції.

При замовленні на виготовлення об'ємних зовнішніх конструкцій (світлових коробів і вивісок) фахівці ретельно продумують деталі обстановки, враховуючи місце розміщення, інтенсивність світлового потоку, особливості архітектурного ансамблю.

Переваги замовлення логотипу в компанії «Визинформ»

Ми працюємо на ринку рекламних послуг більше 15 років, реалізувавши тисячі успішних проектів. Талановиті дизайнери, інженери і майстри по світлу виготовлять логотипи для підприємств з різними видами діяльності, адміністративних, медичних та наукових організацій, освітніх установ.

Власна технічна база, наявність обладнання останнього покоління дозволяють виконувати замовлення швидко, і за конкурентними цінами.

Оцініть професійний рівень виконавців, переглянувши фотографії робіт нашої компанії. Оформіть заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону для обговорення деталей замовлення та узгодження подальших дій.

Переваги акрилових логотипів

Компанія «Візінформ» пропонує широкий асортимент логотипів, виготовлених з оргскла або акрилу. Серед переваг даного матеріалу слід назвати, перш за все, відмінні фізичні властивості, що впливають на експлуатаційні характеристики готового виробу.

 • Низький вага. Завдяки невисокій щільності акрилу, продукція має низьку вагу - в два рази легше (в порівнянні зі склом). Легкі емблеми, корпоративні значки та логотипи, виготовлені з акрилу, добре кріпляться до будь-яких поверхонь з дерева, пластика, гіпсу. Побоюватися за те, що виріб впаде або зруйнує цілісність стіни - не варто.
 • Проста механічна обробка. Матеріал легко обробляється, завдяки чому можна виготовити з акрилу логотип будь-якої технічної складності. Також наша компанія пропонує комплексні логотипи, зібрані з пластикових, металевих або алюмінієвих елементів.
 • Опірність до зносу, механічних впливів і атакам агресивних речовин. Акрил - високоміцний матеріал, що не піддається механічній деформації, а також негативного впливу вологи, ультрафіолету, температурних перепадів та ін. Це визначає довговічність виготовлених логотипів і можливість їх кріплення на фасадах будівель в якості інформативних табличок і вивісок.
 • Приємний зовнішній вигляд. Ми займаємося професійним виготовленням логотипів з акрилу в різних колористичних рішеннях. Крім прозорих виробів, компанія «Візінформ» виробляє корпоративну атрибутику червоного, синього, зеленого, чорного, комбінованих відтінків, а також логотипи зі світлодіодним підсвічуванням.
 • Екологічність. Акрил ідеально підходить для виготовлення логотипів, тому що не містить токсичних компонентів в своєму складі.
 • Доступна собівартість. Виготовлення логотипів з акрилу або інших аналогічних матеріалів обійдеться недорого.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні
pre-loader