+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Підставки під чашки

У створенні іміджу компанії немає дрібниць: кожен предмет - це родзинка, що виділяє одну компанію з ряду подібних. Костери і бірдекелі - не виняток: саме підставки під пивні кухлі, келихи, чашки з гарячим напоями та бульйону визначають унікальний стиль барів, кафе, ресторанів, створюють затишок при проведенні корпоративних заходів. Вони допомагають зберегти охайний вигляд столиків і барних стійок, а також ненав'язливо рекламувати заклад, товарну марку напою або організацію-спонсора.

Костери і бірдекелі: в чому різниця

Німецьке слово «бірдекель» означало кришку для пивного кухля, яка захищала напій від попадання сміття і комах, робилася з фетру або металу. Сьогодні бірдекель використовують в якості підставки під кухоль для пива. Виготовляють цей аксесуар для барів з пивного картону, який вбирає вологу в три рази більше, ніж вага самого бірдекеля. Один недолік - термін служби такої підставки обмежений одним разом.

Костер позначає підставку, яка захищає поверхню від пошкоджень. За старих часів костери виготовлялися з срібла, а сьогодні матеріалом для створення підставок для келихів і чашок служать звичайний картон, пробка, шкіра, дерево, фарфор, камінь.

Невелика різниця в призначенні костерів і бірдіклей визначає дизайнерське рішення моделей підставок, вибір засобів і способів нанесення інформації. За формою підставки випускають круглими, квадратними прямокутними, у вигляді пазлів, орієнтовний розмір 100х100 мм, товщина - 3-5 мм.

Технології, які застосовуються при виготовленні підставок під чашки

Як носії ненав'язливої ​​реклами товару, бренду або послуги, костери і бірдекелі оформляються із застосуванням декількох технологій, про які - нижче.

  • Макет підставки роздруковують на тонкі крейдованому папері цифровий або офсетним друком. Якщо є необхідність ущільнити виріб, папір ламінують. Потім технологічним прийомом каширування з'єднують папір і пивний картон. Процес закінчує фігурна вирубка готового виробу. Такий спосіб підходить для випуску бірдекелей, особливо якщо потрібно зробити інформаційний матеріал в кольорі.
  • Якщо відсутня потреба в ламінуванні, то методом прямого офсетного або цифрового друку ескіз безпосередньо наноситься на картон, а далі готовий виріб фігурно вирубується з заготовки.
  • Шовкотрафаретний друк застосовується для бірдеклей, якщо немає необхідності в кольоровому зображенні.
  • Прямий УФ-друк використовується для підставок з пластику, при цьому виріб виходить барвистий, довговічний, а витрати - мінімальними.
  • При виготовленні підставки з дерева використовують лазерне гравіювання або шовкотрафаретний друк, як що потрібно розмаїття кольорів, для нанесення на фанеру малюнка з декількома кольорами застосовують прямий УФ-друк.

Оригінальні костери і бірдекелі останнім часом стали предметом колекціонування. Купити подібний товар у Києві можна в спеціалізованих інтернет-магазинах компаній-виробників. Рекламна фірма «Візінформ» пропонує послуги у виготовленні підставок під замовлення, які зможуть прикрасити колекцію костерів. Особливу увагу «Візінформ» приділяє костерам з дерева, як стильним і екологічно безпечним виробам. Дизайнери фірми допоможуть розробити неповторний макет підставки; технічні фахівці підберуть матеріал і спосіб нанесення декору, в строк виконають замовлення. Компанія пропонує зручні для клієнтів способи доставки і оплати покупки. Отримати детальну консультацію та зробити замовлення можна за телефонами 044-592-36-64, 097-785-18-18.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader