+380 93-785-18-18
 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні

Шильди

До числа найбільш поширених типів інформаційних табличок, які використовуються у вигляді накладок на різну продукцію (обладнання, побутову техніку, меблі, одяг та інші товари) відноситься шильд. Він являє собою компактну бирку, яка застосовується для брендування або маркування вироби, вказівки його технічних характеристик, обов'язкових заходів безпеки, яких потрібно дотримуватися, та іншої інформації, необхідної для користування даною річчю. Наявність таблички-шильда є відмітною ознакою фірмового продукту. Вона робить продукцію помітною і впізнаваною, а також може грати роль рекламного або сувенірного виробу. У цій частині сайту компанія «Визинформ» пропонує виготовлення шильдиків у Києві на замовлення - будь-якого виду і дизайну з різних матеріалів.

Різновиди шильд

Сьогодні існує широке розмаїття шильдиков, які можна класифікувати за різними ознаками. За призначенням вони поділяються на такі основні види:

 • технічні таблички, на яких розміщується інформація технічного характеру: до них відносяться, наприклад, шильдики на обладнанні, побутової або комп'ютерної техніки, що містять її характеристики, маркування, виробника та інші корисні відомості про виріб, а також панелі на приладову дошку з позначенням функцій елементів управління;
 • рекламні бирки, службовці для залучення уваги покупця: вони, на відміну від технічних шильд, які можуть розташовуватися і на задній частині пристрою, завжди знаходяться на самому видному місці - до них відносяться бирки з зображенням логотипу або назви бренду;
 • декоративні шильди, служать лише для прикраси виробу, підвищення його статусу і залучення уваги - це можуть бути, в тому числі і таблички на призи або пам'ятних подарунках.

За матеріалом виготовлення шильди бувають:

 • металеві;
 • пластикові;
 • шкіряні (вони найчастіше кріпляться на одязі і виробах з натуральної шкіри).

Найпоширенішим металом для металевих бирок є алюміній, але з декоративною метою можуть використовуватися також шильдики з нержавійки.

Виготовлення шильдиков в Україні на vizinform.com.ua

Наша компанія спеціалізується на виготовленні рекламної та сувенірної продукції, в тому числі і на виробництві шильд. У нас ви можете замовити за найбільш вигідною ціною в Україні:

 • шильди з алюмінію виробництва США з лазерним гравіюванням;
 • металеві бирки алюмінієві з написами і зображеннями, нанесеними способом повноколірного друку;
 • якісні таблички з двошарового гравіювального пластика різних кольорів;
 • шильдики з шкіри з гравіюванням.

Завдяки багаторічному досвіду, наявності професійної команди виконавців і оснащеності сучасним високотехнологічним обладнанням, ми виготовимо для вас шильди будь-якої складності по представленому на сайті зразком або з нуля, починаючи з розробки дизайну, відповідно до побажань замовника.

Вибір технології гравіювання на шильдах залежить як від типу використовуваного матеріалу, так і від побажань замовника. Для отримання оптимального результату ми використовуємо в різних випадках лазерне або фрезерне гравіювання. Завдяки новому високотехнологічному обладнанню, ми можемо виготовляти шильди і наносити гравіювання будь-якої складності як з нуля, так і за наявним зразком.

Щоб замовити шильди, необхідно заповнити онлайн-заявку і написати нам на електронну пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті! Ми гарантуємо якісне та швидке виконання замовлення, а також оперативну доставку його в будь-який регіон нашої країни!

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні
pre-loader