+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення плану евакуації і протипожежних інструкцій

Під планом пожежної евакуації (ППЕ) мається на увазі умовна схема, що демонструє в графічному, а також текстовому варіанті дії людей, які знаходяться в будівлі під час пожежі.

Це схема поведінки мешканців, відвідувачів, персоналу, студентів в умовах НС (надзвичайної ситуації). Орієнтуючись на план пожежної евакуації (незалежно від використання ними протидимного захисту), люди можуть організовано покинути будівлю через аварійні виходи і спеціальними маршрутами. А якщо пожежа тільки почалась - погасити вогнище наявними на поверсі засобами пожежогасіння. Друк планів евакуації передбачає вказівку точок розташування вогнегасників.

Без плану евакуації під час пожежі підприємство або соціальний об'єкт не будуть здані в експлуатацію. Перше, на що звертає увагу пожежна інспекція під час перевірки будівлі - наявність плану пожежної евакуації. Замовити його ви можете у наших фахівців. На виготовлення схеми піде кілька днів.

Виготовленням стандартних планів евакуації займаються тільки спеціалізовані компанії. Ми готові створити графічну схему для об'єкта будь-якої технічної та архітектурної складності на міцному носії. Варіанти ППЕ:

  • локальні (для готельних номерів, санаторних і лікарняних палат, кімнат та ін);
  • поверхові (розроблені для окремо взятих поверхів, якщо їх площа становить до 1 тис. м. кв.; включають: напрямки до виходів і точками розташування рятувальних засобів, незадимлювані ділянки та ін);
  • секційні (використовуються в локаціях площею понад 1 тис. м. кв. І на поверхах з мережею евакуаційних виходів, оснащених турнікетами, підйомно-опускними і розсувними дверима);
  • зведені (свого роду, дублікати всіх секційних / поверхових планів об'єкта).

Відповідно, біля кожного маршу і аварійного виходу повинна знаходитися інформаційна табличка. Обов'язкова вимога - інструкція про правила протипожежної безпеки, оформлена аналогічно схемі евакуації.

Ціна плану евакуації залежить від технічної складності виготовлення, але для клієнтів компанії «Візінформ» завжди залишається гранично доступною. Про специфіку оформлення замовлення, матеріали, терміни виготовлення та умови доставки - уточнюйте у менеджера. Телефони для зв'язку вказані на сайті: 097-785-18-18 або 093-785-18-18.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader