+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Ультрафіолетовий друк: нові технології брендування від компанії «Візінформ»

Ультрафіолетовий друк знайшов широке застосування в сучасному рекламному бізнесі. Переваги технології полягають в її практичності, економічності, екологічності та універсальності. Як різновид цифрового друку, УФ гарантує більш якісне яскраве і насичене зображення, що відрізняється довговічністю.

Принцип нанесення УФ-друку досить простий: на поверхню наносяться спеціальні чорнила, які під впливом променів ультрафіолету застигають. В результаті, утворюється плівка з актуальним малюнком.

Переваги друку на УФ-принтері

Ультрафіолетовий друк виконується на основі стійких полімеризуються речовин. Чорнило відрізняються високою яскравістю і насиченістю. Створеним зображенням, незалежно від їх відтінку і обсягу поверхні, що покривається, притаманні підвищена водостійкість і інертність до жирових забруднень. УФ-принт не реагує на температурні перепади і не піддається вигоранню на сонці. Технологія ідеально підходить для виготовлення об'єктів зовнішнього використання.

УФ-затверджуюче чорнило використовуються для друку на поверхні будь-якого типу. Малюнки, виконані за допомогою даної поліграфічної технології, можна наносити навіть на рельєфні і структурні матеріали: пластик, метал, скло.

Друк на УФ-принтері вибирають за економічність. Реалізація проекту, пов'язаного з брендування дверних табличок, подарункових коробок, акрилових кубиків, сувенірних запальничок та іншої корпоративної атрибутики, обійдеться вам недорого. Ціни на УФ-друк по прайсу компанії «Візінформ» - гранично лояльні.

Чорнило для УФ-друку - екологічно безпечні. Матеріал не містить випаровуючих елементів, завдяки чому миттєво схоплюються з поверхнею і тверднуть. Технологія нанесення друку УФ виключає використання розчинників і проведення інших підготовчих заходів. Фарби для ультрафіолетового друку надходять в готовому вигляді, що виключає маркість і мінімізує відсоток бракованої продукції. Ламінування під УФ-друк не використовується.

Ультрафіолетовий друк - найбільш швидкий спосіб брендування. Терміни виготовлення замовлення - від 1 до 3 днів, в залежності від технічної складності та обсягів товарної партії.

Які види УФ-друку ми пропонуємо

Сфера використання УФ-друку в світі - від виробництва декоративних аксесуарів до дизайну інтер'єрів. Компанія «Візінформ» займається виготовленням широкого асортименту рекламної та сувенірної продукції, тому інноваційні методи нанесення зображень є нашим пріоритетом. Як високотехнічний спосіб брендування твердих поверхонь, ультрафіолетовий друк ми використовуємо для нанесення на:

- ПВХ-матеріали (звичайний і гравірувальний пластик);

- папір, картон і гофрокартон;

- скло та оргскло;

- метал (алюміній);

- дерево і продукти деревообробної промисловості (фанеру, МДФ, ДСП), ін.

У фотопідбірці, яка представлена ​​в цій товарній категорії нашого сайту, можна побачити зображення готових робіт. Це не тільки бейджи, брелоки, телефонні чохли, вимпели та інші мініатюрні композиції, а й масштабні проекти у вигляді вивісок і рекламних табличок.

На окрему увагу заслуговують паперові і картонні арт-об'єкти: за допомогою сучасних УФ-технологій, оригінальною печаткою на принтері можна оформити запрошення на весілля, листівки, дипломи, візитки, меню, карти вин і ін.
Легким рухом УФ-принтера марки Mimaki, звичайний предмет у вигляді олівця, кулькової ручки, запальнички або флешки стає індивідуальним сувеніром. Текстові варіанти інформації - від логотипів, до слоганів і дружніх побажань. Ми працюємо з матеріалами замовника і наносимо принт по заздалегідь обумовленому і схваленому макету.

Ультрафіолетовий друк від компанії «Візінформ» - це широкий діапазон кольорової палітри, але іноді слід відійти від стандартів колористики. У нашому принтері передбачена можливість білого друку, тому ви можете замовити зображення логотипу або слогана, що містить цей колір, або - нанесення зображення на темну поверхню.

Доступні ціна на УФ-друк: працюють професіонали

Можливості у УФ-друці - безмежні, тому ми готові вам допомогти в реалізації самих незвичайних рекламних і арт-проектів!

Висококваліфіковані фахівці компанії «Візінформ» відмінно розбираються у всіх технічних нюансах сучасної поліграфії, тому підберуть для вас найбільш підходящий спосіб нанесення принта з урахуванням фактури поверхні, цільового призначення продукції, що замовляється, бажаних естетичних ефектів.

Ми використовуємо високотехнічне імпортне обладнання, яке гарантуватиме якість і високі експлуатаційні характеристики нанесеного друку. УФ - технології майбутнього, які доступні вже сьогодні.

Оформити замовлення на ультрафіолетовий друк ви можете зручним для вас способом - через сайт або в телефонному режимі. Наш менеджер допоможе вам з усіма організаційними питаннями.

Наші клієнти - не тільки кияни, а й мешканці інших міст країни. МипрацюємоздоставкоюпоУкраїні.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader