+380 93-785-18-18
 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення трафаретів на замовлення

Матеріали для виготовлення трафаретів вибирають з урахуванням їх призначення і місця розміщення. Якщо потрібно нанести точне зображення з високою деталізацією, то найкращим варіантом буде основа з плівки, що самоклеїться. Виготовити такий трафарет нескладно, так само, як і перенести малюнок на поверхню - клеїться сторона плівки щільно прилягає до основи, запобігаючи розбризкуванню фарбувального складу. Але такий трафарет є одноразовим.

Для оперативного виробництва трафаретів, що розміщуються на вулицях, використовують матеріали, що характеризуються високою жорсткістю і гнучкістю. Пластик-полістирол, що володіє перерахованими властивостями, знайшов широке застосування у виготовленні трафаретного продукції. Основа щільно притискається до стіни або асфальтовому покриттю, після чого малюнок наносять за допомогою спеціального спрея.

Масштабні зображення розбиваються на фрагменти, щоб спростити процес перенесення фарби на поверхню. Великогабаритні трафарети виготовляти недоцільно зважаючи на ризик поломки матеріалу, незручності транспортування і перенесення конструкції.

Трафарет для реклами виготовляють із матеріалу, що випускаються спеціалізованими фірмами. У виробничому процесі використовується лазерна різка, розкрій на Плоттерна обладнанні і фрезерних верстатах з ЧПУ. Вихідними матеріалами виступають акрилове скло, картон, плівка, що самоклеїться, ПВХ, полістирол, композит.

Привабливість реклами залежить від сукупності факторів, серед яких пріоритетними є:

 • якість перенесення зображення (чіткі лінії, високий ступінь деталізації);
 • зрозуміле смислове зміст;
 • вдале розміщення (зображення добре проглядається з різних точок вулиці).

Компанія «Визинформ» виготовляє трафарети для стін, асфальту та інших видів поверхні на основі ескізів замовників, або по створеним нашими дизайнерами макетів. При виборі матеріалу враховується якість підстави під нанесення, вимоги до деталізації і чіткості картинки.

Високим попитом у Києві користуються трафарети для стін, за допомогою яких наносять рекламні зображення і виконують художній декор різних вертикальних поверхонь (всередині приміщень, дерев'яних меблів, пластика, кам'яних фасадів будівель і т.д.).

Виготовлення багаторазового трафарету для стін або декупажу передбачає застосування міцних фактурних матеріалів, що не піддаються размоканию.

Технологія нанесення зображення акриловими або іншими типами фарб за допомогою настінного трафарету передбачає роботу:

 • пензлем;
 • спреєм;
 • валиком;
 • набиванням і т.д.

Фахівці компанії «Візінформ» виготовлять з доставкою в Києві і по Україні трафарети для стін будь-якої технічної складності, з урахуванням смислового посилу, закладеного в текст.

Ми пропонуємо купити трафарети для стін з написом або малюнком по самій вигідною ціною в Києві.

Критерії вибору матеріалів для виготовлення трафаретів

Плівки. Плівкові трафарети замовляють в тих випадках, коли пред'являються високі вимоги до чіткості зображення, немає строгих обмежень за часом виконання робіт, і перенесення зображення здійснюється в нормальних кліматичних умовах.

Полістирол.Цей матеріал підійде для виготовлення трафаретів для асфальту, стовпів, стін - використовуваних на вулицях, при жорсткому обмеженні часових термінів. Кращий витратний матеріал - фарба-спрей.

Пластик.Трафарет із пластику (товщина 2-4 мм) купують для фіксації букв з акрилу на твердих підставах, створення об'ємних зображень з гіпсу та інших матеріалів.

Картон.Трафаретні шаблони з картону використовують в разових цілях: для нанесення номерів під'їздів, поверхів, покажчиків, інших розпізнавальних знаків і постійної інформації.

Трафарети для реклами виготовляють методом плоттерной або лазерного різання під контролем комп'ютерної програми. Інший метод - фрезерна різка, де листи основи (акрил, фанера тощо) раскраиваются по заданих параметрах. На верстатах з ЧПУ виготовляються трафаретні заготовки для створення багатопланових або великих зображень.

Від чого залежить вартість виготовлення трафарету?

Щоб наносити рекламу на асфальт, дерево або іншу тверду поверхню, необхідний хороший багаторазовий трафарет. Виготовленням саме такої продукції займаються наші фахівці.

Перш ніж замовити трафарет, клієнт уточнює вартість проекту. Логічно, що його цікавить якісний шаблон по лояльному прайсу. І ми готові його порадувати вигідною пропозицією.

Вартість виготовлення трафаретної продукції залежить від декількох факторів, а саме:

 • геометричних параметрів. Зв'язок пряма: чим масштабніший трафарет - тим дорожче обійдеться його виготовлення. Параметри, з якими ми працюємо, не є стандартизованими. У нас ви можете замовити багатобарвний трафарет. Під кожен з кольорів робиться окремий шаблон;
 • технічна складність замовлення. Під даним фактором мається на увазі форма, матеріал, кількість деталей, які слід нанести. Так, виготовлення стандартного трафарету з назвою фірми, контактних даних та іншої простої інформації обійдеться дешевше. Трафарет з барвистою рекламою на асфальті із зображенням мультиколорние, логотипу компанії коштуватиме дорожче;
 • бюджет макета. Виконання простих мінімалістичних макетів ми виконаємо безкоштовно. Складне макетування вимагає часу, тому клієнту доведеться заплатити певну суму, яка не перевищить рамок лояльності;
 • тираж, кількість примірників. Тут також діє закон кількості: чим більше трафаретів замовити - тим нижче буде ціна. Знижки та інші бонуси обумовлюються індивідуально.

На закінчення додамо, що асфальтова реклама, нанесена за допомогою трафарету - це простий, доступний і оригінальний спосіб донести до цільового споживача стислу інформацію про ваш продукт або послугу.

Інформацію про використання трафаретів на дерев'яних виробах, цегляних стінах, бетонних об'єктах та ін. Можна дізнатися у нашого менеджера. Замовити трафарет зручно онлайн. Ми завжди на зв'язку в робочий час.

 

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні
pre-loader