+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Пластикові шпильки (булавки) з двостороннім скотчем і без - це гарне кріплення для значків і бейджів. Чудове кріплення для бейджів з пластику та акрилу. Зручні у використанні, і візуальному сприйнятті з бейджем або значком, а також такі булавки довго служать. У нас ви можете купити шпильки (булавки) із пластику білого і чорного кольорів. Голка у даного кріплення зроблена з нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм.

Економія на дрібницях - це не дріб'язкова економія

Компанія «Визинформ» пропонує до продажу пластикові шпильки до бейджів білого і чорного кольорів.

Напевно, ви здивуєтеся, що ж тут такого? Теж мені новина! Щоб ви не сказали. З таких дрібниць і складається все наше життя. Якщо хтось візьме на себе порахувати, скільки ми витрачаємо грошей на такі ось дрібниці, ви щиро здивуєтесь що вийшла значна сума.

До таких незначним, малопомітних дрібниць відносяться і пластикові шпильки до бейджів. Так, ці шпильки без бейджів марні, але ж справедливо і зворотне твердження - при відсутності у бейджа шпильки він теж абсолютно даремний, адже його немає за що кріпити до одягу, а тому його можна просто викинути.

Ми пропонуємо прості і надійні шпильки, які можна легко закріпити до бейджів. Ціни на них мінімальні, якість - чудова.
Ось так компанія «Візінформ» допомагає вам економити на дрібницях, щоб вам не довелося скорочувати витрати на дійсно важливі речі для вашого бізнесу!

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader