+380 93-785-18-18
 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні

Професійне виготовлення сертифікатів, грамот, дипломів на металі

Одним з провідних напрямків діяльності компанії «Візінформ» є друк на металевому носії: дипломів, ваучерів, сертифікатів, ліцензій, нагородних документів, ліцензій, подяк та ін.

В якості підкладки використовується дерево або інший жорсткий матеріал. Пластина з текстовим зображенням і принтом - зі спеціального сплаву, яка обладає міцністю та довговічністю. Метод нанесення - ультрафіолетовий друк. Якщо ви не бачили, як виглядають дипломи на металі, рекомендуємо переглянути наш каталог. Фактура і колір підбираються з повною відповідністю з оригіналу, але при бажанні замовника, можна внести в дизайн корективи.

Дипломи та сертифікати на металі відрізняються високою якістю виконання. Матеріали мають чудові фізичні і експлуатаційними характеристиками. На відміну від паперового або іншого схожого носія, друк на алюмії не піддається впливу часу, тобто:

 • не стирається;
 • не вигоряє;
 • не деформується в результаті впливу вологи.

Ви можете вибрати фон для виготовлення диплома, орієнтуючись не тільки на особисті симпатії до відтінків, але і дизайн приміщення (стіни), на якій інформаційний об'єкт буде розташований.

До вашої уваги пропонуємо глянсове і матове золото, різні види срібла, мідь в класичній і незвичайною фактурою. При необхідності, наш менеджер допоможе визначиться з колористикою. Консультація досвідченого фахівця абсолютно безкоштовна.

Друк дипломів: красиво, практично, довговічно

Різноманітність дипломів, які людина може отримати протягом життя, просто зашкалює. Крім класичних - про закінчення вузу, нам вручають грамоти, подяки, іменні листи, а також сертифікати про підвищення кваліфікації, ваучери про присвоєння статусу, свідоцтва та ін.

Втілити в металі можна не тільки диплом, але і будь-який документ, що підтверджує нашу професійну особливість. Тож не дивно, що для людини це не просто «папірці», а портфоліо, особиста дошка пошани, реклама умінь і навичок, які допомагають йому працювати і заробляти.

Надруковані дипломами прикрашають домашні і робочі кабінети, холи офісів, студії, прийомні і т.і. На відміну від паперових аналогів, розміщенних в дерев'яні рамки під скло, металеві дипломи - статусні і більш довговічні. При правильній експлуатації, їх термін служби складає 30 років і більше.

Особлива категорія друку на металі - виготовлення подарункового диплома. Це вже не самореклама, а красива ода - похвала з боку колег, керівництва, рідних і близьких, приурочена до професійного або особистого свята дипломанта.

Не настільки важливо, яку нашу особливість свідчить інформація, нанесена на металі: «кращий коуч року» або «улюблена теща»; важливо, що подарункові дипломи можна дарувати як компліменти, слів щирої вдячності, які не забудуться і не втратять актуальності.

Особливості виготовлення дипломів на металі

 • Завдяки сучасним технологіям, втілити в метал можна будь-який диплом або інший текстовий документ, що виконує промо-функції.
 • Ми поєднуємо металеві пластини з різними матеріалами, що надає виробу міцності і оригінального естетичного втілення. Традиційний формат підкладки - з дерева, але при бажанні замовника нижня частина металевого диплома може бути виконана з акрилу, пластика або МДФ.
 • При друці дипломів враховуються всі нюанси оригіналу: шрифти, розміри зображень, місце друку, відтінки. При необхідності, можна зробити колаж, тиражування. Форма вироби - на вибір клієнта.
 • Виробництво дипломів в металі повністю автоматизована, що виключає будь-які неточності. Фахівець компанії задає тільки параметри проекту, використовуючи спеціальну комп'ютерну програму. Автоматизоване виготовлення диплома відрізняється ціновою лояльністю. Ручна праця оплачується дорожче.
 • Терміни виконання замовлення залежать від технічної складності проекту і кількості виробів, але не перевищує декількох робочих днів. Організаційні питання з виготовлення дипломів або сертифікатів на металі вирішуються в індивідуальному порядку.

Замовлення металевих дипломів онлайн

Переваги друку на металі дипломів, ваучерів, грамот в компанії «Візінформ» - очевидні. Ми використовуємо якісні матеріали та інноваційні технології, що відбивається на високому рівні виготовлення металевих дипломів.

Оформити замовлення і вирішити організаційні моменти можна в онлайн-режимі. Для швидкого зв'язку з менеджером - подзвоніть нам.

Ми дотримуємося демократичних розцінок на виготовлення металевих дипломів на будь-який підкладці. Для економії особистого часу наших клієнтів, ми відправимо готове замовлення за вказаною адресою.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні
pre-loader