+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення бейджів за вашим індивідуальним замовленням!


Ви знали що інформація на бейджі може бути постійною, а може бути і змінною? Бейджі, які ми виготовляємо, можуть мати і змінні і постійні написи. Для компаній зі стабільним колективом кращим варіантом будуть постійні бейджі з усією необхідною інформацією (ПІБ, посада). Якщо ж колектив часто змінюється то краще вибрати бейдж зі змінними написами. На ньому буде постійний логотип, назва компанії та посада, а ПІБ співробітника можна буде замінювати.

З 2008 року наша компанія займається виготовленням бейджів і табличок. За час своєї діяльності ми розширили асортимент матеріалів і технологій нанесення малюнків і написів. Тепер ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісне виготовлення бейджів різними технологіями!


Метод кріплення до одягу: шпилька, магніт, зажим + шпилька


vizinform

vizinform


магніт для бейджа в пластиковому корпусіvizinform

vizinform


магніт для бейджа металевийvizinform

vizinform

vizinform

шпилька для бейджа чорна

шпилька для бейджа біла

зажим + шпилька для бейджа


Упаковка бейджів і передача замовнику


vizinform

vizinform

vizinform

Готове замовлення

Упаковка в європакет по 1-2 шт.

Передача клієнту в фірмовому пакетіОпис матеріалів бейджів

Для своїх клієнтів ми постійно розширюємо асортимент матеріалів, а також пропонуємо різні способи нанесення малюнків і написів.

Для виготовлення металевих бейджів використовується пластина з алюмінію завтовшки 0,5 мм. Потім, щоб надати виробу міцність, ми використовуємо пластик (товщиною 2 мм) в якості підкладки. Колір металевої пластини може бути: золотистий світлий або темний (з глянцевим або матовим покриттям), сріблястий (глянсовий, матовий, ультраматовий) і білий. Нанесення малюнка і написів на алюміній виконується методом сублімації.

Для виготовлення пластикового бейджа з нанесенням написів методом гравіювання використовується спеціальний гравірувальний пластик товщиною 1,5 мм. Такий вид пластика в основному виготовляється золотого і срібного кольору.

Бейджі з кольорового акрилу, після нанесення напису методом гравіювання, фарбуються або проклеюються кольоровою плівкою. Такий бейдж матиме товщину 3 мм.

Кріплення бейджа: шпилька, шпилька з затискачем, магніт, шнурок.Якісні Готові бейжда - економія часу и фінансів.Якісні готові бейжда - економія часу і фінансів.


Якісні готові бейджі - економія часу і фінансів

Бейджі пластикові зустрічаються нам у всіх сферах бізнесу. У великих корпораціях співробітники носять їх повсякденно, в менших - на бізнес-семінарах і презентаціях. Так чи інакше, купити бейжді повинна кожна фірма. Вони потрібні продавцям магазинів, офіціантам і співробітникам банків.

Одне з головних правил будь-якої сфери бізнесу, і, зокрема, сфери обслуговування - надати клієнту інформацію про компанію та її співробітника. Заходячи в магазин, на пошту або в відділення банку, людина повинна знати до кого він звертається. Для цього на бейджі поміщають логотип компанії, посаду та ініціали співробітника. Примушувати клієнта самостійно дізнаватися цю інформацію - непрофесійно. Людям буде набагато приємніше, коли вони зможуть звернутися до офіціанта або секретаря по імені, замість ніж вигадувати спосіб культурно привернути до себе увагу. І співробітникам вашої фірми буде приємніше почути своє ім'я, а не розгублене "молода людина / дівчина, підкажіть ...". Крім того, звернення на ім'я - це один з найважливіших психологічних методів викликати у клієнта довіру. Цей метод частіше застосовується на адресу клієнта, але не варто забувати про те, що відвідувач також повинен знати ім'я співробітника, який його консультує.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader