+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Як дарувати подаркі

Багато серйозних компанії створюють свого роду ідеологію, пов'язану з подарунками. Ці правила стосуються як відносин в колективі, так і з зовнішніми партнерами, клієнтами, постачальниками. Перше, що необхідно запам'ятати, це те, що службовий етикет має ієрархічний характер, згідно з яким співробітники не можуть підносити своєму начальнику індивідуальні подарунки, тільки від імені всього колективу. Відмінним подарунком для начальника буде виготовлення статуетки, яка буде символізувати діяльність компанії. Дуже важлива вартість подарунка - ні в якому разі не можна підносити занадто дорогі сувеніри, так як це може поставити людину в незручне становище або, що ще гірше, він може побачити в цьому прихований мотив. Особистий секретар директора може також приєднатися до колективного подарунку, а може, якщо вони давно працюють разом, піднести невеликий особистий сувенір.

Якщо мова йде про сам колектив, тут також потрібно бути дуже обережним. Якщо Ви керівник відділу і хочете зробити співробітнику подарунок з нагоди Дня народження (весілля, народження дитини і т. і.), спирайтеся тільки на очевидні і законні підстави, щоб уникнути непотрібних пліток і пересудів в колективі. Якщо у Вашій компанії прийнято вітати співробітників з якимись особистими досягненнями в роботі, рекомендуємо обговорити з начальством виготовлення призів під замовлення з емблемою або логотипом компанії. Це буде більш доречним подарунком, якщо співробітник домігся якихось результатів для компанії.

Співробітники, які не пов'язані між собою субординаційними підпорядкуванням (тобто, рівні за званням), можуть радувати одне одного міжособистісні подарунки, які не підкоряються службової регламентації. Єдино, що ми Вам порекомендуємо, це вручайте подарунок без демонстрації перед усім колективом, ну і звичайнож, подарунок не повинен бути занадто дорогим.

Бувають ситуації, коли подарунок доводиться повернути. Мотивацією цього вчинку може бути принципова позиція компанії або ж порушення такту дарувальником. Найчастіше це пов'язано з ціновою політикою подарунка. Якщо Ви подаєте людині занадто дорогий подарунок, це може бути розглянуто як тиск або ж розцінюватися як спроба хабара, враховуйте цей момент при виборі подарунка.

Виготовлення нагород з доставкою по Києву і Україні

Компанія «Візінформ» - один з провідних гравців рекламного ринку Києва. Виробництвом нагородних статуеток, сувенірів, табличок, вивісок, логотипів та іншої промо-атрибутики ми займаємося з 2000 року. Серед переваг нашої пропозиції:

  • високі стандарти якості;
  • мінімальні терміни виконання замовлення;
  • консультація фахівця;
  • лояльні розцінки на нагородні статуетки будь-якої технічної складності;
  • доставка по Києву і в межах України.

Для виготовлення статуеток використовуються високоякісні екологічні матеріали: акрил, метал, скло та ін. Уточнити деталі оформлення замовлення можна по одному з телефонів: 097-785-18-18, 093-785-18-18 або написавши нам на електронну пошту .

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader