+380 93-785-18-18
 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні

Таблички пластикові, акрилові, з оргскла

Сьогодні неможливо уявити собі офіс компанії, ресторан, поліклініку або дитячий садок без табличок з вказівками розташування кабінетів, напрямками руху по будівлі, прізвищами співробітників, номерками столиків або переліком послуг, що надаються. Без табличок не обходяться організатори конференцій і розважальних заходів, адміністрації населених пунктів. Таблички, як вид зовнішньої і внутрішньої реклами, - візуальний посередник між людиною і навколишньою дійсністю.

Види табличок

Рекламна фірма «Візінформ» у Києві випускає таблички із пластику, акрилу, оргскла за власними макетами і за ескізами замовника.

Вибір моделі залежить від функціонального призначення таблички:

 • Навігаційна, вказівна;
 • Адресна;
 • Інформаційна;
 • Рекламна;
 • Сувенірна.

Технічне рішення моделі таблички залежить від області застосування. Зовнішні таблички - вивіски з назвами вулиць і будинків, покажчиками руху, найменуваннями організацій, структурного підпорядкування. Внутрішні таблички інформують про співробітників підприємства, рекламують продукцію, координують взаємодію учасників спілкування. Внутрішні вивіски за місцем розташування розподіляються на настінні, надверні, настільні, підлогові таблички.

Вибір матеріалу для табличок

Матеріалом для зовнішніх і внутрішніх табличок служать метал, пластик, оргскло, дерево, акрил, скло, картон. Звичайно, металеві, скляні, або дерев'яні вивіски відрізняються солідністю і надають респектабельності, термін служби таких табличок не обмежений, вони не дорогі і не вимагають спеціального догляду. Таблички, виготовлені з пластику, акрилу або оргскла відрізняються ціновою доступністю, міцністю, легкістю в дизайнерських рішеннях.

Потрібен базовий варіант офісних табличок, адресних або інформаційних вивісок? - Вибираємо пластик. Цей матеріал не схильний до корозії, зносостійкий, легко кріпиться до будь-якої поверхні. Якщо ж табличка несе додаткове рекламне навантаження, то рекомендується її виготовляти з акрилу або оргскла. Текст на акрилові таблички наноситься на внутрішню поверхню, що оберігає зображення від негативного зовнішнього впливу. Часто акрилові таблички виготовляють прозорими. Це візуально створює ефект «висячих» букв, який можна підсилити за допомогою додаткового підсвічування. Цікавими також вважаються таблички з оргскла, кольорові таблички або таблички з вініловою аплікацією кольоровою самоклеючьою плівкою тексту і логотипу компанії. Металеві рамки надають табличок солідності.

Технології виготовлення табличок

Хоч таблички і не вважаються витвором мистецтва, але дизайнерське рішення і техніка виконання вивіски впливає на імідж і успішність підприємства. Нанесення інформації на таблички із пластику й оргскла здійснюється такими методами:

 • лазерне гравіювання;
 • аплікація кольоровою самоклеючьою плівкою;
 • повнокольоровий друк на спеціальному папері з наступною приклейкою на заготовку;
 • фрезерна обробка.


Компанія «Візінформ» виготовить акрилові й пластикові таблички на двері з кишенькою, з логотипом організації, з малюнками-піктограмами, іміджеві таблички для керівника і інші варіанти вивісок протягом 3-5 робочих днів. Зв'яжіться з менеджерами компанії по електронній пошті або телефону, щоб обговорити бажані варіанти виробу і скласти замовлення!

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні
pre-loader