+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Брелоки з фанери

Фанера це екологічний матеріал. Компанії, організації які оформлені в еко стилі і намагаються берегти природу будуть зацікавлені у виготовленні номерків і брелків з екологічного матеріалу.

Фанерні брелоки виготовляються з фанери товщиною від - 3 мм. Нанесення і порізка виробляються методом лазерного гравірування і різання. Нанесення може бути, як одне стороннє так і двох стороннє. З одного боку, можна вигравіювати номер, а з іншого логотип організації. Так як це лазерне гравіювання то ми можемо нанести на фанеру навіть найдрібніші елементи. Для такого способу нанесення практично не існує проблем з деталізацією. Лазерна обрізка так само дозволяє вирізати брелок практично будь-якої форми, у вигляді сердечка, кола, смайлика або іншої складної фігури.

Після гравіювання і обрізки фанери ми виріб обов'язково шліфуємо, що б він був гладеньким, приємно лежав у долоні і виключити можливість потрапляння скалок в руки.

Дерев'яні брелоки від Візинформ

Основне призначення брелоків - зберігання і швидкий пошук ключів. Завдяки оригінальній формі і тематичним дизайну, брелок з дерева стане невід'ємною рекламною частиною ресторану або готелю, витонченим знаком уваги для рідних і друзів. «Візінформ» виготовляє брелоки з дерева під замовлення для промо-акцій, як недорогий функціональний сувенір. Ескізи моделей дерев'яних брелоків розробляються співробітниками компанії або надаються замовниками. Компанія «Візінформ» використовує тільки сучасні технології обробки фанери, які допомагають створити неповторний дерев'яний брелок і передати сенс подарунка!


Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader