+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Покажчики, таблички, піктограми, підставки, номери на машини

Напевно вам доводилося шукати потрібний офіс в бізнес-центрі. Якщо ж у фахівця, який вам потрібен, біля дверей немає таблички, як ви його знайдете?

Відсутність таблички на двері викликає багато складнощів у відвідувача - він змушений питати у кожного зустрічного як знайти того чи іншого фахівця. У підсумку він, або ж прийде на зустріч роздратованим (і швидше за все запізниться), або ж не прийде зовсім, так як елементарно не знайде потрібні двері.

Не залежно від того, чи ви фахівець в будь-якої крупої фірми, або приватний підприємець, що орендує невеликий офіс в бізнес-центі - ви не захочете щоб клієнти приходили до вас із зіпсованим настроєм. Виготовлення кабінетних табличок вирішить цю проблему. Вас буде легко знайти і клієнти будуть вам за це вдячні. Статистика свідчить, що задоволений клієнт розповість трьом друзям про роботу той чи іншої фірми, а незадоволений - десяти. Правда ж три позитивних відгука краще десяти негативних?

Для великих корпорацій таблички на двері ще більш важливі - адже це обличчя компанії. Вивіска біля входу в будівлю, покажчики всередині нього, а також таблички на кабінетах всіх фахівців - ось те, що складе у відвідувача перше враження від візиту в офіс компанії. Візуальне сприйняття дуже важливо з точки зору психології.

Виготовлення табличок на двері Київ - те, чим ми займаємося давно і професійно. Ми пропонуємо вам все - починаючи від головної вивіски, закінчуючи найдрібнішими покажчиками і планами евакуації.


Виготовлення вивісок і табличок за демократичною ціною

Таблички виготовляють з різних матеріалів, що забезпечують виробу міцність, зносостійкість, вологостійкість і приємний зовнішній вигляд. Найбільш поширений варіант табличок і вивісок - з акрилу або оргскла. Вироби відрізняються стильним дизайном, легкістю і довговічністю.

Акрил ідеально підходить для виготовлення табличок як внутрішнього, так і фасадного застосування. Наші фахівці в найкоротші терміни виготовлять для вас адресники, вивіски, покажчики, інформатори, а також настільні таблички різних кольорових рішень, оформлення лазерним гравіюванням, ультрафіолетовим друком, порізкою.

Замовити таблички з акрилового листа вигідно з кількох причин:

  • оргскло - абсолютно нетоксичний матеріал оптимальної товщини (близько 3 мм), не виділяє запахів і випарів. Наші майстри виготовлять для вас таблички, які не будуть вигорати, деформуватися під впливом УФ і повністю збережуть свої експлуатаційні характеристики при морозах і температурних перепадах;
  • друк на акрилових табличках має широкий діапазон кольорових і геометричних рішень. Ви можете замовити прозору модель з яскравими літерами або ж віддати перевагу чорному, червоному, зеленому, сріблястому фону з контрастним, добре читаним зображенням;
  • для створення табличок і вивісок традиційно використовується лист акрилу середньої товщини - в діапазоні 3-6 мм, що ідеально підходить не тільки для нанесення написів, а й створення об'ємних, псевдооб'емних елементів: букв, числових зображень, логотипів;
  • як матеріал основи, оргскло добре піддається механічній обробці: фрезеруванню, склеюванню, лазерному гравіюванню, комбінування фактур, різанню. Ми пропонуємо таблички на замовлення з металевими, дерев'яними, пластиковими елементами, окантовкою і LED-підсвіткою. Підібрати дизайн або розробити макет - готові наші фахівці;
  • таблички з легкого акрилу зручні в кріпленні. Монтаж можна зробити будь-яким із способів, використавши двосторонній скотч, саморізи (додатково виготовляються отвори під шурупи), тросові системи та ін.

Особливості виготовлення табличок в «Візінформ»

На виготовлення вивіски або таблички піде до 5 робочих днів. Терміни виконання замовлення залежать від технічної складності проекту і тиражу.

Ознайомитися з каталогом готових табличок з акрилу і інших матеріалів можна на сайті. Приклади часто використовують для часткового наслідування з внесенням в дизайн авторських коректив.

Якщо ж ви хочете досягти граничної індивідуальності - ми виготовимо оригінальні таблички саме для вас з урахуванням актуальних геометричних параметрів, кольору, змісту, форми.

Оформити замовлення на виготовлення табличок і вивісок можна онлайн. Зв'язатися з менеджером компанії зручно за телефонами: 097-785-18-18, 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз! Доставка табличок можлива по Києву та містам України.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader