+380 93-785-18-18
 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення об'ємних літер

Об'ємні букви ─ виразне інформаційне та рекламне засіб. Конструкції використовують для ідентифікації об'єктів (назви установ, торгових центрів, офісів компаній), створення вивісок і дизайнерських композицій. Один з важливих елементів зовнішньої реклами даної категорії ─ система підсвічування, де використовуються різні схеми і джерела освітлення. Залежно від розташування і типу світлових елементів, інтенсивності світлового потоку, створюються певні акценти і візуальні ефекти.

Технології виготовлення світлових букв

Для виготовлення об'ємних букв використовуються принципово різні технології, вибір яких визначається місцем розміщення вивіски, і її призначенням. Для зовнішньої установки використовуються міцні конструкції, де каркасна основа виготовляється з алюмінієвого профілю.

Ширина конструкції, в даному випадку, дорівнює товщині стінки. Профілі вигинають по формі елемента (літери), і з'єднують із задньою частиною. Передня частина - пластик, товщиною 3-5 мм, або акриловий матеріал, стійкий до зовнішніх чинників. Дана методика виробництва застосовується для букв об'ємного формату, висота яких перевищує 15 см.

При виготовленні світних або звичайних вивісок використовують гнучкий пластик і акрилове скло. Деталі вирізують на верстатах з ЧПУ, потім склеюють спеціальним складом. Елементи, виготовлені таким способом, можна підсвічувати по всьому об'єму.

Аналогічно виготовляються об'ємні букви з багатошарового пластику. Деталі вирізаються на верстатах методом фрезерування або лазерного різання, потім з'єднуються між собою за допомогою шурупів або клеять складів. Пластикові букви з багатошарових композитів довговічні і надійні, але вартість реклами буде в рази дорожче, ніж при виробництві конструкцій з стандартного матеріалу.

Підсвічування для об'ємних літер

На об'ємні букви з підсвічуванням ціна буде вище, але реклама буде виглядати значно більше ефектніше і привабливіше. У дизайнерській практиці застосовуються різні варіанти розстановки акцентів:

 • підсвічування зачіпає торцеву і лицьові сторони;
 • висвітлюється задня стінка або прорізані елементи;
 • світловий потік розсіяний або спрямований на частину елемента;
 • виділяється контурна частина букв.

Як джерела світла, з урахуванням завдання, використовуються світлодіодні елементи, рідше - люмінесцентні лампи.

Матеріали для виготовлення вивісок з об'ємними літерами

У виробництві об'ємних літер провідним матеріалом є акрилове скло, кольорове або покритих плівкою ПВХ. Матеріал має низку безпрецедентних достоїнств:

 • легка вага;
 • висока естетика;
 • податливість в обробці;
 • бездоганні екологічні властивості;
 • сумісність з різними схемами підсвічування.

До інших розповсюджених матеріалів, що застосовуються в рекламному виробництві, відносяться спінений ПВХ, стільниковий полікарбонат, пінопласт. Як облицювання виступають кольорові самоклеючі плівки, що створюють певні ефекти - глянсовий, матовий, дзеркальний тип поверхні.

Об'ємні букви від компанії «Визинформ»

Замовити об'ємні букви із пластику - відмінний варіант реклами або оформлення фасаду. Наші фахівці виготовлять напис по вашим макетів або самостійно розроблять макет, враховуючи особливості архітектури та інтер'єрного оформлення приміщень. Творчий підхід, дизайнерський талант, наявність власного обладнання і використання логістичних схем - головні переваги пропозицій від фірми «Визинформ». Зателефонуйте, щоб отримати консультацію або оформити замовлення. Ви можете також відправити заявку через форму сайту або на електронну пошту.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

 • Пн - Пт 9:00 - 18:00
 • Сб - Нд Вихідні
pre-loader