+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Пропонуємо магнітне кріплення до бейджів. У нас є магніти 4-х видів (магніти металеві і магніти в пластиковому корпусі).

Магніт як пластиковий так і металевий складається з 2-х частин: пластикова або металева частина з вклеєними магнітами і металева пластинка з двостороннім скотчем для кріплення до бейджів, значків ...
Ці магніти для бейджів ми пропонуємо як на продаж так і як кріплення до своїх бейджів.

Ми є виробниками бейджів і всі магнітні кріплення до бейджів ми обов'язково тестуємо на собі. Ми перевіряємо магніти і двосторонній скотч і даємо гарантію, що магніти не випадають і скотч тримає міцно.


Бейджики як елемент уніформи співробітників

Якщо в людині повинно бути все прекрасно, то в образі комерційної компанії все повинно бути стильно і гармонійно. Зовнішній вигляд інтер'єру офісу і зовнішній вигляд співробітників створює у клієнтів компанії найперше і найчастіше саме стійке враження.

Саме тому сьогодні багато комерційних фірм вводять для своїх співробітників обов'язковий дрес-код або навіть уніформу в корпоративній стилістиці, обов'язковим елементом яких стає бейдж, на який наноситься логотип компанії, ім'я та прізвище співробітника, а також його посаду. Наявність бейджа на уніформі співробітника спрощує спілкування клієнтам, оскільки їм буде психологічно простіше звертатися до вашому співробітнику, вже знаючи його ім'я і посаду. Якщо людина знає ім'я співрозмовника, то це спонукає до більш близького і довірчого спілкування, а, отже, клієнт швидше погодиться на запропоновану йому послугу або товар.

Найбільш виграшно і статусно виглядає металевий бейдж, виконаний в корпоративному стилі вашої компанії. Металеві бейджи на рівні підсвідомості сигналізують клієнтам про солідність і благополуччя вашої компанії. І дуже добре, якщо бейджи будуть кріпити до уніформи співробітників магніти в пластиковому корпусі.

Ви повинні замовити у нас металеві бейджи, якщо:

  • ви власник ресторану і кафе, тоді відвідувачі вашого закладу відразу знатимуть, як звертатися до вашим адміністраторам, офіціантам і барменам;
  • ви власник магазину. Наявність бейджиків на уніформі ваших продавців ще раз підкреслить ваше привітне ставлення до покупців, яке буде обов'язково оцінений ними;
  • ви організатор якогось громадського заходу, симпозіуму, презентації або виставки. Вашим співробітникам буде легше налагодити контакт з відвідувачами виставки або громадського заходу, якщо ті відразу зможуть давати їм правдиві імена;

За типом виготовлення і формою розрізняють наступні види бейджів:

  1. Іменні.Текстова інформація і необхідне зображення наноситься на метал методом фотодруку і надалі інформацію вже неможливо ні виправити, ні замінити. Спосіб кріплення такого бейджа - магніти металеві.
  2. Змінні. Зображення на металевий бейджик наноситься методом фотодруку, тобто, картинку вже змінити не можна. А ось ім'я на такий бейджик друкується на аркуші і всталяется в спеціальний прозорий кишеню. Називаю інформацію можна легко змінити на нову при зміні носія бейджика.

На бейджиках також можна застосувати різні декоративні покриття - срібло або золото.

Якщо говорити про різні кріпленнях для бейджиків, то крім вже згаданих металевих магнітів, ми можемо запропонувати вам акуратну шпильку.

Ми впевнені, що з нашими бейджиками ваші співробітники будуть виглядати особливо елегантно.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader