+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення вивісок в Києві

Вивіска - важлива складова іміджу будь-якої компанії, незалежно від виду діяльності. Її сміливо можна назвати візиткою організації, а тому даний атрибут необхідний будь-якому установі, фірмі або організації.

Замовити вивіску можна в формі таблички або об'ємного щита із зазначенням назви організації, режиму роботи та інших даних. Залежно від виду вивіски, вона може розміщуватися на фасаді будівлі, всередині приміщення або на двері кабінету.

Компанія «Візінформ» пропонує виготовлення вивіски у Києві в найкоротші терміни будь-якого розміру, типу, форми і складності. Представлені в даному розділі вивіски - продукція нашої фірми. Вони не є шаблонами, а всі зазначені в описах вивісок матеріали можна комбінувати за бажанням замовника.

Як відбувається процес замовлення, узгодження макету та інші тонкощі?

1-й етап. Знайомство з замовником. При телефонній розмові або електронному листуванні ми обговорюємо такі тонкощі як розмір вивіски, місце її встановлення (в приміщенні або на вулиці), наповнення (текст, логотип), кількість. Текст, логотип та інше наповнення вивіски ми приймаємо або в електронів вигляді, або на папері, щоб в процесі макетування і виготовлення уникнути помилок.

2-й етап. Намагаємося визначити майбутній зовнішній вигляд вивіски, логотипу. Просимо замовника переглянути нашу сторінку з вивісками, переглянути всі фотографії і опис застосованих матеріалів, даємо свої рекомендації або зауваження згідно обраних варіантів з урахуванням специфіки виготовлення і майбутньої експлуатації.

3-й етап. Виставляємо рахунок фактуру за виготовлення продукціі або за дизайнерські послуги.

4-й етап. Післа оплати узгоджуємо макет вивіски. Під макетом мається на увазі картинка в пропорції з проставленими розмірами майбутньої вивіски і технічний опис виготовлення з застосовуваними матеріалами. Під час обговорення макета і матеріалів виконання ми зі свого боку запрошуємо замовника до нас в офіс де ми надаємо зразки використовуваних матеріалів для точного узгодження кольорів і матеріалів виготовлення, щоб убезпечити себе і в першу чергу замовника від не точності переданих кольорів моніторами і правильного розуміння виготовленої продукції. Також у нас можна подивитися готові зразки виробів.

За домовленістю із замовником ми також можемо зробити доставку і установку виготовленної конструкції.

5-й етап. Передача готової продукції замовнику. Все, що ми виготовляємо будь то один маленький бейдж або великий логотип 2х3 м ми обов'язково пакуємо так, що б замовник отримав якісну непошкоджену продукцію, яка буде його радувати не один рік. Готове замовлення можна забрати у нас в офісі або за бажанням і попереднім погодженням ми можемо доставити його по Києву або в інший регіон України службою доставки.

Види рекламних вивісок

Успішність бізнесу багато в чому визначається іміджем компанії і способами донесення цього іміджу до кінцевого споживача. Одним з таких способів є виготовлення вивісок у Києві для зовнішньої і інтер'єрної реклами. Сучасна рекламна вивіска повинна відповідати наступним вимогам. По-перше, вона повинна привертати до себе увагу перехожих, які, по суті, і є потенційними клієнтами фірми. По-друге, інформувати про суть послуг, що надаються і, по-третє, інформувати про компанію, яка надає ту чи іншу послугу.

Таким чином, вивіска повинна виконувати інформативну функцію і функцію привертання уваги. Особливу увагу, виробники рекламних вивісок приділяють останньої функції.

Для цього на сьогоднішній день розроблено цілий комплекс різних рекламних вивісок:

  • світлові вивіски. Вони найчастіше застосовуються для реклами на фасадах будівель. Світловими вивісками оснащуються торгові центри, салони, аптеки, магазини та інші заклади масового відвідування людей. Світлові вивіски виготовляються з неонових трубок, ламп накопичення та ін .;
  • світлодіодні вивіски з'явилися на нашому ринку відносно недавно, і зараз їх застосовують з метою миттєвого залучення уваги перехожих. Їх переваги - низьке енергоспоживання і величезна різноманітність світлодіодних світильників, які легко дозволяють реалізувати практично будь-яке дизайнерське рішення, причому, яскраво і барвисто;
  • об'ємні літери, які виготовляються як з підсвічуванням, так і без. Їх часто застосовують для інтер'єрної реклами. Вони довговічні, привабливі і чудово підходять для іміджевої реклами. Вивіска з об'ємними літерами може бути виготовлена ​​з акрилу або пластику;
  • лайтбокси або світлові короба зараз є найбільш поширеним видом фасадної зовнішньої вивіски. Але при всій своїй простоті лайтбокси вимагають значної майстерності і досвіду при виготовленні. Вони бувають односторонніми і двосторонніми, в останньому випадку, їх рекламна площа подвоюється;

Всі перераховані вище види зовнішньої реклами виготовляються за сучасними технологіями, які дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські рішення. При цьому навіть найскладніша вивіска буде виконана, нашою компанією - «Визинформ», точно в зазначений термін і з дотриманням всіх технічних вимог і стандартів, завдяки чому вона зможе пропрацювати дійсно довго. Нерідко якісна зовнішня вивіска спокійно переживала кілька переїздів з одного орендованого приміщення в інше перш, ніж приходила в непридатність, причому, виключно з природних причин.

Замовитивиготовленнявивісоквиможетевкомпанії«Візінформ»дужепросто:достатньооформитизаявкуонлайн-написатинаелектроннупошту([email protected])абозв'язатисязнашимименеджерамиза телефонами:067-440-16-90()або044-592-36-64.Дзвоніть прямо зараз!

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader