+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Виготовлення номерків для гардеробу

З вішалки починається не тільки театр. Афоризм Станіславського підходить для опису процесу організованого зберігання верхнього одягу в кінотеатрі, нічному клубі, медичному центрі, на підприємстві, в вузі, тобто там, де функціонують гардеробні. І використовуються номерки.

Технічно номерок представляє собою плоску фігуру правильної або складної геометричної форми, на поверхню якої нанесено зображення - порядковий номер, а нерідко і назва установи або компанії, до гардеробної якої номерок «приписаний». Обов'язкова деталь - отвір у верхній частині номерка, за допомогою якого він кріпиться на гачок вішалки з точно таким же порядковим номером.

Сучасний підхід до розміщення реклами не залишив без уваги і такий функціональний аксесуар, як номерок для гардероба: на двосторонню поверхню плоскої форми наносять корпоративні логотипи, слогани та інші маркетингові зображення, які служать для просування конкретного продукту або послуг.

Як виглядають номерки з корпоративною символікою можна подивитися по нашим фото. Ми вже виготовляли номерки для гардероба на замовлення і з задоволенням візьмемося за реалізацію вашого проекту.

Стильно, практично, оригінально: яким повинен бути хороший номерок для вбиральні

Номерок для речей в гардеробі - атрибут активного користування, тому головна увага в його виготовленні приділяється матеріалам. Для виробництва гардеробних номерків ми використовуємо міцні гіпоалергенні фактури, які не намокають, не вбирають бруд і не зношуються.

Акрилові номерки мають гарну щільність. Кольорова палітра матеріалу досить різноманітна, тому ви можете замовити їх з номерами в червоному, синьому, жовтому або будь-якому іншому корпоративному кольорі. Товщина акрилу - від 3 мм. Текстова інформація наноситься методом лазерного гравірування. Варіанти обробки поверхні - з фарбуванням або без. Акрил добре піддається обробці, тому ми можемо виготовити номерки для вашого гардеробу будь-якої зручної форми.

Металевий номерок з пластиковою основою відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом. Конструкція має високі характеристики міцності і підходять для гардеробів будь-яких установ. Нанесення інформації на поверхню проводиться за методом сублімації: дво- або односторонній варіант. Моделі відрізняються довговічністю і надійністю. Купити металеві номерки вигідно для гардеробів з підвищеним трафіком.

Фанерний номерок має приємний зовнішній вигляд. Наші фахівці використовують лист товщиною 4-10 мм, що гарантує готовому виробу міцність і довговічність. Нанесення інформації методом лазерного гравірування, яке гарантує приємний естетичний ефект і нестираемість.

Купити гардеробна номерок в Києві в доставкою по Україні

Виготовлення кожної партії гардеробних номерків носить виключно індивідуальний характер. Моделі в каталозі представлені для ознайомлення. Використовуючи готові варіанти, ви можете замовити модель, яка буде відображати вашу корпоративну концепцію. Як це зробити - підкаже наш консультант.

Для оформлення замовлення гардеробних номерків, необхідно визначитися з матеріалом, типом покриття, дизайном, кількістю штук. Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері рекламної друку, ми знаємо, як зробити якість продукції, що виготовляється ідеальним, а вартість роботи - бюджетної.

Серед переваг покупки гардеробних номерків в «Візінформ» (Київ):

  -  виконання замовлення «під ключ»;

  -  штат високопрофесійних співробітників;

  -  застосування сучасного обладнання та інноваційних технологій;

  -  висока конкурентність продукції за рахунок лояльних розцінок і хорошої якості;

  -  відповідальність, дотримання встановлених термінів замовлення;

  -  гарантія прав споживача;

  -  можливість придбати номерки для гардероба готові;

  -  оформлення замовлення на виготовлення номерків через сайт
https://vizinform.com.ua/ua в онлайн-режимі;

  -  доставка по Києву і по Україні;

  -  безкоштовне консультування фахівця.

Крім номерків для гардероба, компанія «Візінформ» пропонує широкий асортимент інших тематичних виробів, що мають безпосереднє відношення до реклами, інформаційної та сувенірної продукції. Ознайомитися з продукцією більш детально ви можете на сайті.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader