+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Переваги логотипу на основі акрилу

Компанія «Візінформ» спеціалізується на виробництві логотипів на основі акрилу (оргскла).

Переваги використання акрилу, в якості основи виготовлення логотипу компанії, визначаються, перш за все, його фізичними властивостями:

  1. Низький вага. Щільність акрилу приблизно в два рази менше щільності скла, що обумовлює його низьку вагу. Тому можна виготовити досить масштабний логотип і повісити його, наприклад, у вашій зоні ресепшен без усякого побоювання, що він зірветься з кріплень або зашкодить цілісність стіни. До речі, саме завдяки легкості акрилові логотипи можна вішати навіть на гіпсокартонні стіни.
  2. Легкість механічної обробки. Завдяки простоті механічній обробці ми створюємо об'ємні логотипи, а також комплексні логотипи, які включають в себе пластикові, металеві або алюмінієві елементи.
  3. Опірність до механічних ударів і негативному впливу агресивних речовин.

Логотип з акрилу

Завдяки перерахованих достоїнств матеріалу, логотип з акрилу може використовуватися не тільки всередині, а й зовні приміщень - як таблички або рекламної вивіски.

В асортименті київської фірми «Візінформ» - різноманітні логотипи з акрилу будь-якої інженерної складності з пластиковими, дерев'яними, алюмінієвими, деталями і LED-підсвіткою.

Наші фахівці використовують сучасне обладнання, що дозволяє гарантувати не тільки високу якість логотипів з акрилу, але і найкоротші терміни виконання замовлення. Ціна відповідає поняттю лояльності. Для постійних і оптових клієнтів - вигідніші пропозиції.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader