+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Готові бейджики - економія часу без економії на якості!

Криза - не тільки і навіть не стільки економічні труднощі в бізнесі, скільки час для нових можливостей у розвитку. У всякому разі, так вважають успішні бізнесмени і підприємці. Для них криза - це завжди відмирання старих, неефективних способів роботи. Криза - це завжди народження чогось нового, більш перспективного і економічно вигідного. І коли у вас з'являється нова, перспективна ідея з розвитку бізнесу, найголовніше - це не втрачати часу з її реалізацією. Кожна хвилина зволікання - це втрачена прибуток для вашої компанії.

Тому наша компанія «Візінформ» пропонує вам вже готові бейджі, розроблені для:
- проведення рекламних і маркетингових компаній в людних місцях - торгових центрах, центральних вулиць і площ і т.і.;
- організації мобільних точок продажу товарів та просування послуг;
- прийняття участі в торгово-виставкових заходах, навчально-методичних та навчальних конференціях і курсах.

Всі наші бейджи володіють універсальною формою, яка підійде компаніям, які займаються найширшим спектром діяльності. У бейджів є спеціальний проріз, в яку вставляється папірець з ім'ям співробітника. Така технологія дозволить вам один бейджик використовувати декільком співробітникам, якщо вони, звичайно, працюють в різні зміни.

Ми пропонуємо вам бейджики в чотирьох кольорах - золотистий, сріблястий, білий і чорний. Бейджики виготовляються на пластиковій основі і мають стильний і сучасний вигляд і не велику вагу. Весь асортимент нашої продукції має привабливу, економічно вигідною ціною.

Бейджики від компанії «Визинформ» - це завжди стильно, якісно і надійно.Але головне, купуючи вже готову продукцію, ви економите свій час - саме цінний і самий дефіцитний ресурс в кожному успішному бізнесі.

Бейджи пластикові - перший крок до ваших довірчих відносин з клієнтами

Купити бейджи в Україні можна як у нас в офісі, так і через інтернет. Для маленьких фірм це не буде сильно затратно. Керівникам же великих корпорацій з великою плинністю кадрів варто до цього питання підійти серйозно, щоб не витрачати гроші на покупку бейджів кожен раз при зміні того чи іншого працівника.

Бейжді пластикові, які пропонуємо ми - це ваша вигода, адже вони мають як постійну, так і змінну частину. На лицьовій частині бейжда може бути вказана назва компанії (магазину, ресторану, банку і так далі), а посаду і ім'я співробітника можна буде легко замінити, так як вони будуть вказані на листочку, який поміщається в бейдж через спеціальний проріз в прозорій кишеньці.

Застосування бейджів обов'язково в таких випадках:
- повсякденна робота в торговому залі або залі ресторану;
- проведення рекламних акцій і кампаній в людних місцях;
- мобільні точки реалізації товарів або послуг;
- організація бізнес-семінарів та тренінгів;
- повсякденна робота корпорації з великою чисельністю штату;
- проведення соціальних акцій і опитувань.

Компанія "Визинформ" пропонує вам купити бейжда в Києві для різних сфер бізнесу. Наша продукція має бездоганну якість і сучасний привабливий зовнішній вигляд.Бейжда купити (Київ) ви можете на нашому сайті або замовити по телефону. Ми пропонуємо на вибір три кольори: білий, сріблястий і золотистий. Також ви можете вибрати спосіб кріплення бейджа (магніт або шпилька) і спосіб нанесення інформації. Оригінально виглядають бейжда нестандартної форми, в яких логотип виходить за рамки прямокутної пластини і утворює рельєфний контур. Компактний розмір і невелика вага не викличе у ваших співробітників труднощів з носінням бейжда протягом усього робочого дня, а стильний дизайн буде привабливо виглядати як з суворою офісної одягом, так і з корпоративної формою.

Щоб купити бейжда зв'яжіться з нами.

Успішного вам бізнесу!

Замовити виготовлення бейджів пластикових (готове рішення) в майстерні «Визинформ» дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн - написати на електронну пошту або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 097-030-70-75 (
) або 044-592-36-64. Дзвоніть прямо зараз!

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader