+380 93-785-18-18
  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні

Для чого потрібні таблички на ручки дверей

Не варто нехтувати інформаційно-рекламними можливостями табличок на ручку дверей. Майстерно виготовлена ​​табличка з логотипом готелю не тільки допомагає адміністрації організувати роботу співробітників, але і побічно рекламувати його гідності. Підвісні таблички в рекламних цілях привертають увагу клієнтів. Таблички на ручку нестандартних форм і дизайну використовуються також в якості корпоративних сувенірів.

Матеріали для виготовлення табличок на ручку

Матеріали для іміджевих атрибутів вибирають в залежності від призначення таблички, переваг і бюджету замовника. При виготовленні табличок використовуються такі матеріали:

    - щільний картон - кращий для табличок на ручку дверей, матеріал доступний, екологічно чистий, але з обмеженим терміном експлуатації;

    - метал - дорогий матеріал, що підкреслює спроможність закладу і вишуканий смак власника;

    - пластик, оргскло, акрил - багато клієнтів віддають перевагу саме цім матеріалам, оскільки вони легкі в обробці, відрізняються високими експлуатаційними показниками і можливостями кольорового рішення;

    - дерево, фанера - таблички з цього матеріалу органічно впишуться в приміщення, стилізовані під старовину, додадуть вагу закладу.

Таблички на ручку дверей легко купити, якщо відвідати сайт vizinform.com.ua. Компанія працює на ринку реклами з 2000 року. Накопичений досвід у виготовленні табличок на дверну ручку дозволяє вирішувати завдання будь-якого рівня складності на замовлення клієнта. Устаткування компанії і матеріали для виготовлення продукції відповідають найвищим стандартам. Завдяки технологіям, які застосовуються компанією, замовлення виконується швидко, а головне - якісно. Співробітники компанії проконсультують вас в телефонному режимі з питань дизайну, матеріалів, нанесення зображення, способам оплати і доставки замовлення. Контактні телефони: 044-592-36-64, 097-785-18-18.

Контактна інформація

Наша адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 152а (територія заводу "Пожтехніка")

Графік роботи

  • Пн - Пт 9:00 - 18:00
  • Сб - Нд Вихідні
pre-loader